четвер, 28 лютого 2013 09:35

Як розумно заощадити на весіллі - поради організатора

Як розумно заощадити на весіллі - поради організатора

Економити під час весілля можна на всьому. Головне знати міру. У цьому переконаний івент-менеджер Богдан Нагорний. Він організовує шлюбні церемонії у Києві та області.

"На будь-якому весіллі чверть бюджету можна зекономити, якщо перед покупками скласти список і все розпланувати з розумом. Наприклад, я раджу не купувати надто дорогої сукні - за кілька тисяч доларів. Наречена одягне її раз, а потім сховає у шафу чи на горище. Якщо продаватиме, то навряд поверне хоча б половину вартості. Це найбільше джерело відтоку коштів на весіллі", - розповів Нагорний.

Чоловік займається організацією весіль понад сім років. Радить економити на тамаді, голубах, оздобленні залу, танцювальних курсах для молодят і транспорті для весільного кортежу.

"Ні в якому разі не економте на меню. Гості повинні йти з весілля ситими. Це справляє найкраще враження від святкування. Місце для весілля замовляють за півроку. Вже зараз у Києві важко знайти ресторан на травень і червень. Ближче до квітня усі клуби, кафе і ресторани будуть заброньовані на всі вихідні літа", - зазначив Нагорний.

Живу музику, фотографа і оператора шукайте за два місяці. Авто для кортежу і автобус для гостей - за місяць.

"Орендувати лімузин - це вже не модно, а попсово. Це можуть собі дозволити навіть випускники ПТУ. На раритетне авто треба від 2 до 5 тисяч гривень. Краще запросити на весілля друзів з хорошими машинами. На дорогому мерседесі, тойоті чи лексусі ви будете дивитися не гірше, ніж у ретроавтомобілі", - вважає івент-менеджер.

Вийшли з моди весілля на 150-200 гостей.

"Зараз більшість весіль не відбиваються. Гості дарують по 100-200 гривень. Щоб заробити на весіллі, треба запрошувати багатих родичів, які перепиватимуть таку ж суму, але у доларах. Практичніше зробити родинну вечірку на 30-40 людей. Можна робити весілля у дешевому ресторані, але замовляти господиню, яка приготує все смачно, купити дорогу випивку і м'ясне", - переконаний організатор.

Нареченим радить економити на аксесуарах.

"Весільну біжутерію краще замінити на прикраси, які ще зможете одягнути згодом. Не варто купувати білі весільні туфлі від кутюр. Їх одягнете раз в житті. На дискотеку чи день народження не взуєте, бо всі тикатимуть пальцями. Зрозуміють, що взуття весільне. Вийшли з моди рукавички. На них теж можна заощадити від 200 до 1 тисячі гривень", - підкреслив Нагорний.

Джерелом відтоку коштів вважає тамаду і голубів, яких молодята відпускають на виході з РАЦСу

"10 секунд задоволення часто обходяться у 200-400 гривень. Якщо птах зарано пурхне з рук у небо, а фотограф чи відеооператор не встигнуть це зафільмувати, наречені ще й настрій собі зіпсують . Головне не економити на обручках, свіжих продуктах, якісному спиртному і музикантах", - застерігає Нагорний.

Зараз ви читаєте новину «Як розумно заощадити на весіллі - поради організатора». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути