Понеділок, 01 жовтня 2012 15:21

ЄЕК знову взялася за українську карамель

ЄЕК знову взялася за українську карамель
Україна є одним з основних постачальників карамелі в Росію. Фото: corpnews.com.ua

Євразійська економічна комісія проведе розслідування відносно української карамелі, що ввозиться на територію Митного союзу.

Згідно з повідомленням, в ході повторного розслідування належить вирішити, чи буде пом'якшення діючих спеціальних захисних заходів, і якщо буде, то в які терміни і в якому обсязі, пояснив представник ЄЕК.

У зв'язку з приєднанням РФ до Світової організації торгівлі (СОТ), будь-яка зацікавлена ??сторона може звернутися із запитом про проведення перегляду заходів захисту внутрішнього ринку, вказавши на особливості даної міри, які, на думку зацікавленої сторони, не відповідають нормам і правилам СОТ в цій сфері.

"Беручи до уваги вказані вище зобов'язання, українські підприємства ДП Кондитерська корпорація ROSHEN, ПАТ "Харківська бісквітна фабрика" і ПАТ "Кондитерська фабрика Харків'янка" звернулися в ЄЕК із запитом щодо початку перегляду діючих спеціальних захисних заходів відносно карамелі, що ввозиться на митну територію МС", - наголошується в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іноземним інвесторам в Україні не дали жодних пільг - експерт

Департамент розглянув вищевказаний запит і визнав представлену інформацію достатньою для проведення повторного розслідування щодо ввезеної карамелі на предмет можливої ??лібералізації чинних захисних заходів.

Нагадаємо, РФ в липні 2011 року ввела строком на три роки спеціальне захисне мито в розмірі 294  долари за тонну. Потім російська міра була поширена на територію ТС.

У свою чергу Україна, яка є одним з основних постачальників карамелі в Росію, знизила поставки цієї продукції.

Зараз ви читаєте новину «ЄЕК знову взялася за українську карамель». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 26476
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути