четвер, 17 грудня 2015 21:19

Ціни на нафту продовжують падати

Ціни на нафту продовжують падати
Фото: inforesist.org

У четвер, 17 грудня, світові ціни на нафту продовжили падіння.

"Станом на 19:56 мск вартість лютневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,23% - до 37,31 долара за барель. Ціна січневих ф'ючерсів на нафту марки WTI опускалася на 1,86% - до 34,86 долара за барель ", - повідомляє видання Прайм.

Нагадаємо, Володимир Путін заявив, що низькі ціни на нафту змушують Росію переглянути бюджет.

Зараз ви читаєте новину «Ціни на нафту продовжують падати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути