Ексклюзиви
середа, 25 серпня 2021 21:10

Більше половини українців проситимуть роботодавців підвищити зарплату — опитування

72% українців готові звільнитись із роботи, якщо зарплата не буде підвищуватись. 42,4%, відповіли, що досить давно не отримували підвищення заробітної плати. 23,9% опитаних навіть не пам'ятають, коли їхня зарплата підвищувалась.

21,7% отримали підвищення зарплати нещодавно. 12% - при переході на нове місце роботи.

Автор: Jooble
  21,7% отримали підвищення зарплати нещодавно. 12% - при переході на нове місце роботи.
21,7% отримали підвищення зарплати нещодавно. 12% - при переході на нове місце роботи.

74,1% опитаних зазначили, що незадоволені рівнем своєї заробітної плати. Повністю задоволені 2,3% спеціалістів. У найближчі пів року планують просити роботодавців про підвищення заробітної плати 53,6% опитаних. Основними причинами називають: інфляцію, підвищення середньої зарплати по ринку, власної кваліфікації, тривалий час роботи на одному місці, йдеться в опитуванні Jooble. У ньому брали участь спеціалісти з таких галузей: виробництво, освіта, державний сектор, медична сфера, будівництво, IT, готельно-ресторанна справа, аграрний сектор, логістика та інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мінімальну пенсію позапланово підвищать до 3 тис. грн

34,3% спеціалістів планують одразу шукати нове місце роботи з вищою зарплатою. Без розмови з нинішнім роботодавцем про підвищення. 33,2% хочуть знайти нову роботу і потім поговорити з теперішнім роботодавцем про підвищення. 32,5% людей одразу проситимуть збільшити їм зарплату, готові до відмови та звільнення.

72,6% українських спеціалістів готові звільнитись, якщо заробітну плату не підвищать. Більшість фахівців були б задоволені збільшенням виплат на 40%.

Автор: Jooble
  32,5% людей  проситимуть збільшити їм зарплату, готові до відмови та звільнення.
32,5% людей проситимуть збільшити їм зарплату, готові до відмови та звільнення.

27,4% опитаних не готові звільнитись із поточного місця роботи, якщо зарплата не буде підвищуватись. 35,1% людей не просять збільшити виплати через страх втратити роботу. Іншими причинами називали: невеликий час роботи на поточному місці, попередні домовленості з роботодавцем, робота в бюджетній сфері та відсутність віри в те, що зарплату дійсно зможуть підвищити.

У найближчі два роки зарплати в сфері будівництва можуть вирости на 30-40%. Зростання зарплат хоча б на третину допоможе повернути до 200-300 тис. українців на внутрішній будівельний ринок. Зараз понад мільйон вітчизняних фахівців працюють на будівництвах у країнах Східної Європи. "Чистий" заробіток будівельника в залежності від кваліфікації в середньому на 30-40% більше, ніж в Україні.

Зараз ви читаєте новину «Більше половини українців проситимуть роботодавців підвищити зарплату — опитування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути