Національний банк України зобов'язав банки приймати електронні документи. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства юстиції щодо роз'яснення регулятора.
Як зазначається, Нацбанк "зобов'язав банківські установи приймати електронні документи, отримані громадянами чи юридичними особами з державних реєстрів в електронній формі, так само як і їх паперові аналоги".
Документи можна отримати без участі держреєстратора через офіційний сайт розпорядника реєстру у вигляді електронних документів.
Роз'яснення до всіх банків НБУ довелось надсилати через численні звернення громадян про відмови банківських установ приймати електронні документи, додали в Мін'юсті.
Міністерство юстиції закликає українців користуватися електронними сервісами, щоб отримувати довідку, виписку або витяг з державних реєстрів без черг.




















Коментарі