четвер, 05 вересня 2013 19:25

Янукович пообіцяв ще більше скоротити споживання російського газу

Янукович пообіцяв ще більше скоротити споживання російського газу
Віктор Янукович. Фото: job-sbu.org

Україна й надалі скорочуватиме закупівлі російського газу, якщо не досягне компромісу з Росією.

Про це заявив президент Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

Він підкреслив, що Україна вже почала купувати газ на європейському ринку, який є значно дешевшим. "Ми й далі будемо йти тим шляхом, якщо ми не знайдемо спільну мову з нашими російськими партнерами", - сказав Янукович.

За його словами, Україна вже скоротила споживання російського газу. "Якщо ми споживали у 2010 році 41 мільярд кубічних метрів газу, то в цьому році ми вже вийдемо приблизно на цифру 27 мільярдів", - повідомив президент.

Він також зазначив, що в Україні збільшено обсяги видобутку власного газу.

"Фактично, з 2010 року до цього часу ми підняли власний видобуток газу на 3 мільярди кубічних метрів. Сьогодні ми видобуваємо вже близько 21 мільярда кубічних метрів власного газу", - сказав Янукович.

Він також підкреслив, що видобуток вугілля в Україні збільшився з 69 мільйонів тонн у 2009 році до 86-87 мільйонів тонн у 2013 році.

"Ми й надалі будемо нарощувати обсяги видобутку вугілля", - додав Янукович.

Президент також підкреслив, що опрацьовується питання вироблення синтетичного газу з вугілля.

"Сьогодні опрацьовується це питання і знаходиться вже в стадії вирішення будівництво трьох заводів із виробництва синтетичного газу", - зазначив він.

Зараз ви читаєте новину «Янукович пообіцяв ще більше скоротити споживання російського газу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

36

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

06.09.2013 12:56:46oleko62.122.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Обалдеть как врет-только за прошедшие месяцы убытки в уг.пром. составили 9.4 млрд.гр.Он что газеты переписывает? Сократил блин,он Российский газ из Европы гонит.Круговорот воды не изучал-шапки тырил.

06.09.2013 08:44:40Батурин178.137.218.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Нехай від свого межігірья відключить газ, п"ятий місяць безгарячоі води , економіст хуів

06.09.2013 08:27:32ЯНУКОВИЧ82.207.110.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

КАЦАПНЯ - пшла нах...!!!

06.09.2013 08:17:55антикацап87.244.178.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Презедент України, доводить кацапу, що Україна клала на козломордих з прибором! каЦАП- не Бог! каЦАП- НЕПРОЙДЕ! Китаю за таку ціну гас продавайте! Ворогу-кацапу- ДОСТОЙНА ВІДСІЧ! Слава Героям! Слава Україні!

06.09.2013 00:18:55бандіНари85.10.211.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

За все, що відбувається в Україні (вбивства, пограбування, побиття, знущання, гвалтування, поліцейські порядки, шахрайство на виборах, втеча хабарника, глум над державним прапором, шахрайство Київпсевдоради, дебілізація освіти табачником, нагорода антиукраїнських міністрів, русифікація, корупція, рейдерство…) відповідальні – Президент(Янукович-українець ?) РНБО(А.Клюєв-українець ?), СБУ(О.Якименко-українець ?), МВС(В.Захарченко-українець ?) ! Отож, прийдеться відповісти перед народним Віче , судом присяжних, а не в приватизованому суді колядника Зварича !

05.09.2013 22:56:44Русь31.135.112.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Так ордынцам тогда грозит метеоризм! Ну проффесор выдал рецепт для Пукина.

05.09.2013 22:26:11391.209.51.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Обосраний американськими панками російський флаг вже над кремльом. :) :) :)

05.09.2013 23:07:39zif12395.69.220.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Свинорыл Ты забыл о поносно-блакитном ,Это была уже не иметация

05.09.2013 22:25:24*91.209.51.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Простая русская душа- тупая рожа алкаша.
Портянки, и ЕдРо, в сенях помойное ведро.
Гулянка в будни до утра и кабачковая икра.
На полке чЛеніна портрет. По пьянке дворнику [багет].
Видон на свалку из окна и вечно битая жена.
Дочь б***ь, сыночек наркоман. Муж лег на засцанный диван.
Под'єздьі с запахом мочи. Без штукатурки кирпичи.
На свадьбах драки, мордобой, секс с друга пьяного женой.
Паленка, гречка, маргарин- закуска русских образин.
Бухнул – под задницу пинка, о ДАААА!! РАSSЕЯ вЯлика!!!

05.09.2013 22:17:11ввПут37.19.199.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

ВСЕМ РУСЬКІМ спеціалістам ітаваріщам сталінам і іншим дебілам:ви мабуть і не знаєте ,що українці були в Парижі ще до того як москалі навчились ложками їсти оте "щ і і"

05.09.2013 21:19:41ejejejej130.226.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

puskaj gorokh vyrashyvajut chtoby khokhlushky perdely otnego i sogrevaly svoikh muzhykov a ne eto zhe muzhyk dolzhen

05.09.2013 21:36:27ввПут37.19.199.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Хтось там назвав зека патріотом?Обкурився мабуть.

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути