Окупанти намагаються розвинути наступ на Бахмут. Але ніхто привітно не зустрічає незваних гостей.
В кожному населеному пункті росіянам чинять гідний опір. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у Telegram.
"На Луганщині, мабуть, не залишилося жодного квадратного метру землі, не ураженого російською артилерією. Обстріли дуже щільні. Припиняються лише, коли "втомляється" метал. Населені пункти, в яких наші хлопці тримають оборону на сході, 20 липня зазнали двох потужних ракетних ударів, чотирьох тривалих артилерійських атак, п'ятьох обстрілів із мінометів, переживають наслідки танкового наступу", – пише він.
Ворог застосовує звичну для себе тактику масованого артилерійського вогню, бомбових ударів. Використовує всі доступні типи зброї, аби просунутися вперед.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог штурмував Вуглегірську ТЕС. ЗСУ змусили окупантів тікати
Росіяни організували декілька спроб штурму із різних боків із району Лисичанська та навколишніх сіл.
Додалися руйнування у Верхньокам'янському. Із повітря вкотре обстріляна Білогорівка.
Аби уникнути загальної мобілізації і негативних настроїв в Росії, ворог продовжує використовувати нетрадиційні джерела накопичення бойової сили. Примусова мобілізація триває.
"Чоловіки ховаються, дехто намагається під будь-яким приводом виїхати, але "квитки" на фронт місцеве населення отримує. Чомусь більшість з них була упевнена, що їх це не торкнеться і зброю в руки насильницько давати ніхто не буде. Але ж вони мають справу із росіянами, де не запитують про бажання і не дивляться на стан здоров'я – їм потрібна лише жива сила", – запевнив Гайдай.
Ворог кидає нещодавно мобілізованих жителів окупованих населених пунктів Луганщини в бій. Попри щільний артилерійський та ракетний тиск, наші Збройні сили утримують свої позиції. Окупанти націлені на штурм Бахмута, тому й влаштовують терор в населених пунктах, розташованих на підступах до цього міста.
ЗСУ зупинили наступ ворога поблизу Білогорівки. Не за планами в окупантів йдуть справи й в окупованих містах.
Росіяни обіцяли швидкоруч відновити об'єкти критичної інфраструктури. Газопостачання – усього за тиждень. А на справі в них значні труднощі не те що з ремонтом – із підвезенням. Не тільки питної, а й технічної води.
Коментарі