Ексклюзиви
середа, 18 січня 2023 16:14

Спецтема: Війна Росії проти України

Гайдай розповів про бої на Луганщині

Гайдай розповів про бої на Луганщині
Учора ЗСУ ліквідували на Луганщині близько 100 окупантів. Фото: eastnews.ua

Росіяни намагаються контратакувати біля Кремінної Луганської області.

Туди підтягують туди нові резерви, сказав глава Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"За добу росіяни втратили у Луганській області близько 100 осіб особового складу серед десантників та декілька одиниць важкої техніки", – повідомив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єгері ДШВ знищили росіян на Бахмутському напрямку: відео

Окупанти постійно підвозять нові резерви на Сватівський та Кремінський напрямки.

"Весь берег річки Красна замінований", – додав глава області.

Росіяни перекидають техніку на інший берег, щоб вести оборону звідти.

Російські військові обстріляли Херсон запальними боєприпасами та вживають зусиль для активного наступу в районі Соледара Донецької області.

На Луганщині ворог прагне відновити втрачені позиції у районі Кремінної.

Армія Росії займає позиції на захід від Діброви у 5 км на південний захід від Кремінної, свідчать свіжі карти американського Інституту вивчення війни (ISW).

На Донеччині окупанти продовжували наступати в районі Соледара 17 січня. Кадри, опубліковані 16 січня, показують, що російські війська, ймовірно, дещо просунулися на північ від Білогорівки, що в 11 км на північний схід від Соледара.

Зараз ви читаєте новину «Гайдай розповів про бої на Луганщині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 25817
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму
  • Ваш варіант (у коментарях)
Переглянути