Є два варіанти знайти роботу на Мальдівах. Перший- шукати вакансії вдома, другий — спробувати влаштуватися уже після перельоту.
"У першому випадку, копії документів (диплом, довідка про несудимість з поліції, закордонний паспорт, резюме) надсилаються в електронному варіанті з перекладом. Якщо тебе беруть – компанія оплачує квитки. Одразу виготовляють робочу візу, надають проживання, оплачують частину харчування. Плюс платять зарплату. Тебе зустрічають і показують житло. Документи не забирають. Щоб бути впевненим, що наші документи не поцуплять з квартири, ми залишали їх у сейфі в офісі", - розповідає українка Ніколетта Попович, яка три роки працювала менеджером туристичної компанії на Мальдівах, повідомляє goloskarpat.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фотографи з Німеччини випустили книгу про українські дискотеки
"Другий варіант – зібрати валізу, їхати і шукати роботу на місці. У такому разі ти купуєш дорогий квиток за тисячу доларів і не знаєш, куди їдеш. Візу виготовляти не потрібно. Після прильоту в аеропорту ставлять штамп. Це є віза на перебування на 30 днів. Можна її продовжити, але з такою туристичною візою не можна працювати. За цей місяць можна спробувати знайти собі роботу. Пройти співбесіду і тоді роботодавець купує квиток, наприклад, у Шрі-Ланку".
Щоб виготовити робочу візу, треба виїхати і знову заїхати до країни. Єдине: коли ти прилітаєш на Мальдіви, у тебе має бути зворотній квиток і вказана адреса, де зупиняєшся.
"На Мальдівах людей цінують. Якщо здобуваєш досвід у різних сферах, в Україні тебе вважають нестабільною людиною, а не працівником, який більше знає. А там цінують креативність, самостійність, прагнення вчитися. У нас це не цікаво, а креативність та самостійність означає, що ти любиш сперечатися і лізеш поперед батька в пекло. Тому там знайти спільну мову з людьми набагато легше, і зарплата достойна, - каже Ніколетта Попович. - На Мальдівах працює багато українців. Якось в регіональній лікарні зустріла лікаря зі Львова. Оскільки велика частина туристичного ринку припадає саме на російськомовних туристів, є попит на російськомовний персонал"
За день можна заробляти 1000 грн. Про це Gazeta.ua розповіла українка Наталія Коломієць, яка місяць тому переїхала до польського Кракова. Там вона фасує новорічні подарунки.
Коментарі