неділя, 18 листопада 2018 00:15

Українка розповіла про плюси та мінуси роботи на Мальдівах
10

Автор: з архіву Ольги
  Ольга Фішелева з Дніпра працює на Мальдівах
Ольга Фішелева з Дніпра працює на Мальдівах

Українка Ольга Фішелева з Дніпра два роки працює на Мальдівах. Про особливості життя на острові дівчина розповіла Gazeta.ua.

"Два роки працювала в Еміратах. Коли залишилася без роботи, почала надсилати резюме у різні країни. Так отримала пропозицію працювати співробітником зі зв'язків із гостями на одному з мальдівських островів. Мала повністю супроводжувати туристів - зустрічати, поселяти та консультувати з усіх питань, - розповідає Ольга Фішелева. - Якщо приїхати, як турист, візу на 30 днів безкоштовно ставлять в аеропорту. У моєму випадку компанія повністю взяла на себе витрати за переліт та оформлення документів. Але, щоб отримати робочу візу, довелося пройти медогляд".

За словами дівчини, працівники на острові живуть у невеликих двоповерхових будинках. На одному поверсі від п'яти до десяти кімнат. Залежно від посади можна жити самому або ділити кімнату з певною кількістю людей. В кімнаті - душ, туалет, телевізор. Готель також надає усі необхідні засоби для прибирання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Залишилися лише чорна земля - українка розповіла, як втратила будинок на Гаваях

"Харчуватися безкоштовно ходили у столову готелю. Оскільки на острові немає можливості приготувати або придбати собі їжу, меню намагалися робити різноманітним. Щоразу мали на вибір кілька різних страв, як для європейців, так і для азіатів. Давали рибу, м'ясо, яєчню, картоплю, макарони, сосиски, рис, сирні нарізки, нутеллу, віденські вафлі, йогурти, молоко, пластівці. Оскільки багато співробітників приїхали з інших країн, на їхні національні свята нам організовували морепродукти, різні солодощі та торти".

Автор: з архіву Ольги
  Ольга Фішелева з Дніпра працює на Мальдівах
Ольга Фішелева з Дніпра працює на Мальдівах

"За хорошу роботу, як заохочення, отримували можливість безкоштовно повечеряти у ресторані нашого готелю або поїхати на інший острів. Так побувала у готелі, де відкрили перший у світі підводний ресторан".

Медичного страхування немає. Але працедавці покривають усі витрати на лікування. На острові є невелика клініка, аптека та лікар.

Ольга Фішелева з Дніпра працює на Мальдівах
Фото: з архіву Ольги
Ольга Фішелева з Дніпра працює на Мальдівах
Ольга Фішелева з Дніпра працює на Мальдівах
Ольга Фішелева з Дніпра працює на Мальдівах
Ольга Фішелева з Дніпра працює на Мальдівах

Для працівників на території є тенісний корт, тренажерний зал. Також після роботи чи у вихідний можна відпочивати на пляжі, пірнати із маскою та ластами. На острові також є магазини, де можна придбати необхідні дрібниці для життя. Але загалом асортимент розрахований на туристів - солодощі, морозиво, сувеніри.

"Головний мінус у тому, що життя обмежується островом розміром 110 на 600 метрів. Зазвичай працівники не затримуються довше, ніж на рік. Хоча є й такі, що працюють більше. Це хороший варіант для тих, хто ще не має сім'ї і хоче накопичити гроші на якусь ціль. Адже в місяць можна витрачати не більше 50 доларів. А зарплатня в рази більша за таку ж роботу скажімо в Еміратах. У моєму випадку основна витрата - це супутниковий Інтернет. Вай-фай, який є у готелі, дуже повільний. Тому доводилося купувати 20 гігабайт за 70 доларів у місяць, щоб мати можливість подивитися якісь ролики та спілкуватися із друзями і рідними у соціальних мережах".

Українка Елла Проценко опинилася у вогняній пастці каліфорнійської пожежі. Відео, на якому жінка з дітьми у машині намагалася вибратися з пожежі, набрало понад 2 млн переглядів.

Зараз ви читаєте новину «Українка розповіла про плюси та мінуси роботи на Мальдівах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

23.12.2013 21:07:05oleks31.43.20.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

очевидно, що тільки комуняки своїм відзивом підписів, змогли запобігти, повному розвалу економіки, оскільки, тільки КПУ з самого початку були на зближення з РФ, і таким чином вони залишилися принципільними, і допомогли отримати нормальну ціну по газу для українців!!

23.12.2013 08:45:17Lembergmen178.95.60.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Эх, раз, ещё раз
Ещё много-много раз
Несудимый надцать раз
Просит скидочку на газ!

Отвечает Карапуз:
"К нам в Таможенный союз
Уж давно открыты двери.
А слезам Москва не верит!

Заруби себе на лбу
Хочешь газ - отдай трубу!
А станешь нашим холуём-
То и нефть тебе нальём!

Если ж ты уже холуй -
Ниже пояса целуй!
И закрой ты алчну пасть
Чтоб в немилость не попасть!

Ты не первый П(апу)ас
Что дешёвый клянчит газ
Дальше будем посмотреть
Чё у тя еще спереть!"

23.12.2013 08:30:20украинец151.236.194.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Украина и Россия вместе - СИЛА!

23.12.2013 09:50:13Bimba146.185.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

былины объелся :D

23.12.2013 08:17:59Bimba146.185.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Разосрасалась со всеми именно Россия, причем не только с западными странами, но даже с ближайшими Белоруссью, Грузией, Украиной, Прибалтикой. Политика у них такая "враги кругом, враги нас окружают"

23.12.2013 07:39:28lutich91.219.220.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

а зачем Украина-России?У них-алмазов больше чем в ЮАР,леса-больше чем в Бразилии,нефть,газ,ЗОЛОТО, по полезным ископаемым-самая богатая страна-в мире и необъятные,не заселённые просторы,они хотя бы своё-освоили.При Сталине была идея-Мировой Революции а сейчас что?И почему США уже 20 лет,после развала-союзного СССР-не разберуться с диктатором Кастро?Расстояние от США-до Кубы,как от Львова-до КиеваПотому что-на Кубе,кроме бедных кубинцев-ничего нет.И почему США,наводят свою-демократию,там где-нефть:Ираке и Ливии,в Афганистане-редкоземельные металлы,в Косово-фосфаты,через Сирию можно кинуть трубу-прямо в Европу из Ирака и Катара,мимо Суэцкого канала?ПОЧЕМУ ТАМ-НЕ БАХНЕТ НИ ОДНА ТРУБА?Иди в пустыню и ВЗРЫВАЙ…

23.12.2013 07:39:14lutich91.219.220.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

мы нужны России,как-бедные родственники,со своими-олигархами.Путин-своих пересажать-не может...Во времена Сталина была идея-мировой революции а сейчас-что?Почему финны-не бесятся,Финляндия,ведь тоже-в прошлом,часть российской империи и такая же граница а геополитики-НЕТ и люди там живут,как у Бога-за пазухой?Потому что в Финляндии-НЕТ ОЛИГАРХОВ и каждый заработанный- цент, там- работает, на финскую-экономику а не переводится* через банки Кипра в Израиль...

23.12.2013 01:39:22Karlos213.110.136.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Треба, щоб опозиція чітко пояснила Путіну, що нинішній президент і уряд України, які здійснили конституційний переворот-2010, є нелегітимними. Тому будь-які угоди, підписані ними, будуть ДЕНОНСОВАНІ. За своїми мільярдами хай тоді Кремль звертається особисто до Януковича.

23.12.2013 01:53:36GaryRus178.234.153.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ахахахаах.... Путину они что-то объяснять собрались:)
не вопрос. Путин назначит вам старую цену на газ. Еще и затребует вернуть разницу между старой и новой ценой. :)

23.12.2013 06:24:57Bimba146.185.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Только после выплаты компенсации за 75 лет оккупации комуняками :D

23.12.2013 07:19:10Andres213.247.231.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

В этом случае необходимо будет пересмотреть пакт Молотова-Рибентропа по присоединению Западной Украины, пересмотреть включение Крыма и Новороссии в состав Украинской ССР

23.12.2013 08:21:55Bimba146.185.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тогда придется отдавать Кавказ, Карелию, Краснодарский кр, Калининградскую обл., Курильские острова.

23.12.2013 07:33:11Andres213.247.231.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

22.12.2013 23:41:51Вася lapyxov178.92.71.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Вот он Таежный Союз куда уголовник Янукович нас тянет ...Расстрел мирной демонстрации в Казахстане. ВИДЕО http://censor.net.ua/video_news/192081/rasstrel_mirnoyi_demonstratsii_v_kazahstane_video

23.12.2013 01:06:56GaryRus178.234.153.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Олень, ты разницу знаешь между политическим союзом (ЕС) и экономическим (ТС)? И кто тебе сказал что янук тащит вас в ТС? ПО-моему он везде и всюду говорил и говорит, шо тянет вас как раз в ЕС

23.12.2013 01:55:11Bimba146.185.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Соглашение с ЕС на 95% экономическое.

23.12.2013 01:58:55GaryRus178.234.153.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

если законы свои подстраиваешь под европейские, то это уже политический

23.12.2013 06:32:27Bimba146.185.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

О как :o Тупой сибирский валенок честно заслужил Шнобелевскую премию :D:D:D:D:D

22.12.2013 23:48:05Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Це погано! Також погано, що в Гамбурзі водометами змили на фік усіх мирних протестувальників! Тільки Русь-Україна демонструє зразок толерантності! :)

23.12.2013 00:37:48Donetskiy91.246.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Водомет и калаш это немного разные вещи.

23.12.2013 01:05:11GaryRus178.234.153.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ну дык и методы борьбы были немного разные :) в казахстане митингующие тоже с оружием были, а также баловались поджогами госучреждений.
А вот шо творили в пендосии40 лет назад.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D1%81%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BB_%D0%B2_%D0%9A%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BC_%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82%D0%B5

23.12.2013 01:54:06Bimba146.185.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ты еще побоище на чудском озере припомни :D

23.12.2013 01:58:00GaryRus178.234.153.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а шо, Америга не была демократической страной в то время? :)

23.12.2013 06:32:58Bimba146.185.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а капшо

22.12.2013 23:58:11akrelin37.229.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну вони себе не дуже мирно вели, так що не треба порівняти з нами.

22.12.2013 23:59:34Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вони мерію не захоплювали для бомжування?

23.12.2013 01:53:11Bimba146.185.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Мерию никто не захватил

22.12.2013 23:39:54Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Русь - це Україна. Росія займає територію Орди. :)

22.12.2013 23:47:25PotnyakPodatkiv178.71.253.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Не неси откровенную чушь. Это выглядит нелепо. :)

22.12.2013 23:59:33Вася lapyxov178.92.71.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

РУССКИЕ УЧЕНЫЕ впервые официально признали, что русские не славяне, а угро-финныhttp://kavkazcenter.com/russ/content/2013/03/19/96889.shtml

23.12.2013 01:10:37GaryRus178.234.153.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

лапухов - типичная финская фамилия. Правда ДНК у тебя свинячья :)

23.12.2013 01:28:27Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не було у фінів прізвищ. "ОВ" - це болгарське прізвище. :)

23.12.2013 01:34:39GaryRus178.234.153.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

а у финнов какие были? :)
не хочет быть финном нехай будет татарином. У татар были :)

23.12.2013 00:20:39PotnyakPodatkiv178.71.253.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Кавказцентр ?! Ну ты и [***]енко ... :D:D:D:D:D.
Кстати это го вно все равно закрыто:
*
Доступ ограничен по решению суда или по иным основаниям, установленным законодательством Российской Федерации.

23.12.2013 00:02:03Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Слава Творцю! Нарешті схаменулися.

22.12.2013 23:49:07Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тю! Усі руські слов'янські князівства - це територія України. А на території Росії - усі ординські столиці.

23.12.2013 00:39:51Donetskiy91.246.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Соглашусь. А еще по статистике у украинцев куй больше, чем у русских

23.12.2013 00:54:46Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ні, українці - це і є руські. :p

23.12.2013 01:32:47GaryRus178.234.153.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

где прокачаешь? :) в канацких методичках?
по твоей логике выходит что финны добровольно себя русью назвали, а вы от руси добровольно отреклись.... Ну не чушь ли? :)

23.12.2013 01:27:16Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Це питання я прокачаю. :)

23.12.2013 01:24:58GaryRus178.234.153.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

лично ты можешь хоть хоббитом зваться. :) Нация твоя чому русью не зовется?

23.12.2013 01:17:07Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Чого це? Я звуся руським. :)

23.12.2013 01:09:55GaryRus178.234.153.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

о чому тогда руськими не зоветесь? :) Ты, печенег, опять свою пластинку заводишь? тебе ж вчера все объяснили, кто ты есть :)

23.12.2013 00:15:17PotnyakPodatkiv178.71.253.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

аХа-ха-ха ! А где ты начитался подобного бреда ? Можешь предоставить источник ? Желательно фамилии мифологов Украины. ;)
*
Хоть бы учебник почитал или вики для детей ... Начни с Вещего Олега, "русский". :)

23.12.2013 00:16:55Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Назви хоча б одне руське слов'янське князівство на території Росії.
Будь ласка. :)

23.12.2013 08:29:23Bimba146.185.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Мангало-таторская русь это вы :p

23.12.2013 07:14:01Andres213.247.231.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Киевская Русь, Владимирская Русь, Новгородская Русь

23.12.2013 00:54:13Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ніякого негативу!!!
Тільки правда! :)

23.12.2013 00:51:24PotnyakPodatkiv178.71.253.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Кстати, используя слово "орда" в негативном ключе ты вряд ли кого-то удивишь здесь окромя бандеровцев. :) Россия это МНОГОНАЦИОНАЛЬНОЕ государство, и в это заключается ее сила. :)

23.12.2013 00:38:37Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Капець! :):):)

23.12.2013 00:33:54PotnyakPodatkiv178.71.253.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Я же сказал тебе. Прочитай, с чего начал свое правление Олег. Кроме того, не стоит представлять славян как нечто рафинированное. Славяне ассимилировали угро-финнов, кроме того сами славяне были достаточно неоднородны.

22.12.2013 23:56:54Вася lapyxov178.92.71.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну хоть в чем то могу тебя поддержать,по днк русские это угро-фины,доказано наукой.

23.12.2013 07:13:27Andres213.247.231.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Лапть, доказано какой наукой, украинской? Вообще то исследования европейских ученых говорят о том, что среди русских 47% славянских ген, а у украинских 43%. Так кто больше славянин, русский или украинец?

23.12.2013 01:07:50GaryRus178.234.153.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

по ДНК ты свинья. Доказано тобой.

23.12.2013 06:35:21Bimba146.185.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Что ты прохрюкал?

23.12.2013 00:01:27Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Дослідження ДНК - це паскудне діло. Не відомо хто, і як його там робив. А от просто з точки зору здорового глузду, абсолютно не зрозуміло, як Орда стала Руссю, а Русь - не Руссю.

22.12.2013 23:34:23Гыг Вам193.200.151.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

очень все скользко...кажись мин в разы больше,чем в юлькином контракте...и срок кажись на 15 тянет,за превышение полномочий.

22.12.2013 23:40:31Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Обоснуй, будь ласка. :)

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути