Українка Тетяна Селезньова розповіла про ціни та життя в Буенос-Айресе. Мінімальний прожитковий мінімум на сім'ю (2 дорослих і 2 дитини) становить 15 тис. песо на місяць (19 506 грн), мінімальна заробітна плата в Аргентині - 13 005 грн. Мінімальна пенсія - 9 424 грн.
"В інших містах Аргентини середня зарплата трохи менше. Вартість оренди на житло залежить від того, здається вона з меблями або без. Також залежить від району, де вона знаходиться і коливається від 7 150 грн до 24 060 грн в місяць. Для того щоб зняти квартиру, потрібно укласти договір терміном не менше 3-х місяців", каже Тетяна, передає styler.rbc.ua.
Одяг і техніка в країні дуже дорогі. Дорожче на 50%, ніж у сусідніх країнах. Є в Аргентині й проблеми з авіаперевізниками. Існують великі компанії Latam і Aerolineas Argentinas, які встановлюють ціни на ринку авіаперевезень. Рятує те, що країна дуже велика з різними кліматичними широтами. Можна побувати у джунглях, на березі океану, покататися на лижах, з'їздити в пустелю, не виїжджаючи за її межі. Всередині країни розвинені автобусні перевезення.
Аргентина славиться якістю продуктів харчування, особливо овочів і яловичиною. Круглий рік можна купити свіжі фрукти. Яловичина продається теж тільки свіжа, і має солодкуватий присмак. Ціни в Аргентині високі, якщо порівнювати з Україною, але нижче, ніж у Європі. Наприклад, 1 л молока коштує 32 грн, 1 кг яловичини – 273 грн, 1 кг курячого філе – 117 грн. Якість продуктів тут значно вище, ніж в Україні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українка одягає у "вишиванки-абаї" мешканок Саудівської Аравії
У Туреччині кожна жінка, яка працює, проводить в офісі 45 годин на тиждень. Це майже на один робочий день більше, ніж в країнах СНД. Перша відпустка дається після шести місяців роботи на новому місці і становить цілих 14 днів. Так, поки працівниця не відробить п'ять років на одному місці. Про це розповідає українка Марія Караденіз із Києва. Понад 10 років мешкає у Стамбулі, працює перекладачем.
Коментарі