Верховна Рада проголосувала за виключення зі списку заборонених до приватизації об'єктів Юсупівського палацу в Криму. Про це пише БЮТівець Сергій Терьохін у статті для "Української правди".
Він зазначає, що в останній день сесії більшість підтримала урядову програму приватизації державної власності. "Перед фінальним голосуванням депутат Бондар, який представляє закон, запропонував підтримати нову правку, якої і в помині не було в першому читанні", - стверджує Терьохін.
При цьому він нагадав, що це заборонено статтею 116 закону про Регламент.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали 7 природних чудес України (список)
Минулого року Василь Джарти та Асоціація музеїв і заповідників хотіли зробити з палацу музей, проте Віктор Янукович через Олексія Панька заборонив це, повідомляє ukranews.com. Панько, аргументуючи відмову відомства створити в Юсупівському палаці музей, повідомив у листі, що комплекс, як і інші державні дачі та резиденції, використовується "для створення належних умов роботи та відпочинку вищих посадових осіб держави Україна, глав іноземних держав та іноземних делегацій, а також організації відпочинку працівників Адміністрації Президента України, апарату ВР України, Кабінету Міністрів України, інших державних органів і окремих посадових осіб".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одеський завод шампанських вин продали італійцям
При цьому ні Президента, ні прем'єра, ні спікера ВР України в Юсупівському палаці ніколи не бачили.
Юсупівський палац був побудований восени 1910 року за проектом видатного архітектора Миколи Краснова. Корєїзськой маєток належав князю Феліксу Юсупову, графу Сумарокова-Ельстон, генерал-губернатору Москви. Спадкоємцем маєтку став Фелікс Юсупов-молодший, чиє ім'я увійшло в історію у зв'язку з участю у вбивстві Григорія Распутіна в грудні 1916 року.
Коментарі
4