середа, 16 січня 2013 15:41

В Одесі на Потьомкінських сходах Міхалков знімає свій новий фільм
5

Фото: Фото: www.048.ua

Російський кінорежисер Микита Міхалков почав знімати в Одесі сцени свого нового фільму "Сонячний удар".

Зокрема на Потьомкінських сходах, де розмістили дерев'яні вежі з кулеметниками. Під Приморським бульваром з'явився військовий табір і парк відпочинку, в якому встановлені скульптури та гойдалки. Для зйомок також побудували фортечний мур, звели дозорні вишки. Декорації відтворюють місто часів Громадянської війни.

Зйомки триватимуть в Одесі до кінця лютого. Також у них беруть участь жителі міста. Всього для масовки відібрали більше 300 осіб. Початку зйомок передував майже двомісячний підготовчий етап.

Фільм "Сонячний удар" Микита Міхалков знімає за однойменним оповіданням і щоденниковими записами письменника Івана Буніна.

Зараз ви читаєте новину «В Одесі на Потьомкінських сходах Міхалков знімає свій новий фільм». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

18.10.2012 11:48:40я93.73.56.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Цуко,борцы,мля,до конца!Куда вам каличам бороться если мордой по полю возят все кому не лень!Вот ещё Сан-Марино вкатит штук 5 и тогда узнаете место которое заслуживаете!Понимаю что вам пох,но лично я не то что на стадион,а даже телек не включу пока не научитесь играть!!!

17.10.2012 21:29:53orluk194.44.125.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ганьба і тренерському штабу і футболістам!

17.10.2012 12:49:46oko93.75.68.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Г А Н Ь Б А !!!

17.10.2012 11:39:58КВІ194.44.6.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
17.10.2012 10:38:29mixo93.74.12.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

у нас очень хороший подбор игроков. очень важно чтоб у команды была психология победителей. над этим здорово работал в свое время лобановский и его штаб. при блохине что-то подобное просматривается. а без блохина этого нет. а ведь первые пол часа играли очень достойно. потом почему то начали останавливаться. а после гола вообще опустили руки- как будто не один а три пропустили. пускай шведы- отыгравшие у немцев 4 гола для украины станут наглядным примером. я не сторонник поносить наших. и надеюсь что за второе место ини еще смогут побороться.

17.10.2012 10:27:03коба91.223.177.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Наконец-то уже даже слепому все ясно, великое суркисное руководство футболом привеле туда где ми есть- в жопе.
игроки как павлини ходят по полю , очередная миссия конопля туда-же, игра-кто в лес кто по дрова.
Великий лошара Тимоха - все правильно коментирует, суки такой позор -на коленях надо смивать.
Футбол как страна-королевство кривих зеркал и перевернутих ценностей, пора все поставить на место и назвать вещи своими именами.

18.10.2012 11:51:33я93.73.56.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Дурик,ты вот сказал как в лужу пёрднул...Или ты ещё лет 40 будешь Суркиса везде лепить?:D

17.10.2012 09:43:01Ольга46.200.66.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Приехала в Киев на матч за 600 км. Во втором тайме слов уже не осталось!

17.10.2012 09:41:45brok194.44.240.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

тренер тут не винний, чи він каже ігрокам приймати мяча так, щоб той відскакував від них на 5 метрів. це просто вівці, не фіг було в синій формі грати це раз, по друге-послухав би суркіс нас, грали б у Львові, то попробували б не виграти - це два, і третє-з такою грою "нехай хлопці приїжджиют в будь яке село, що має футбольну команду-ось там їхній рівень"

17.10.2012 09:25:19Киянин77.239.176.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Я ж учора, до гри про тебе все написав, який з тебе тренер, прочитай і терміново "свалюй" зі збірної, козел.