
Сьогодні відбулася прем'єра пісні "Очі" української співачки Тетяни Решетняк, відомої як Tayanna. Композиція увійде до її майбутнього альбому "Фантастична жінка".
"Ця пісня про мольфарку, котра живе в кожній жінці, справжня магія якої криється в її очах. Чоловіки дуже часто звертають увагу на них, тому мені захотілося розповісти про надприродну жінку, жінку-мольфарку, яка одним поглядом випромінює любов і силу своєї слабкості", - прокоментувала Tayanna у підписі до відео на своєму YouTube-каналі.
Саунд-продюсером синглу став Віталій Телезін, відомий своєю роботою над попереднім альбомом співачки "Тримай мене".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таяна відмовилася брати участь у Євробаченні
Концерт-презентація нового альбому Tayanna відбудеться 9 березня в клубі Bel'Etage. У ньому також візьмуть участь Alekseev, Kadnay, Laud, група Luiku, Марта Адамчук, Віра Кекелія, Руслан Квінта і Міша Марвін.
Співачка TAYANNA перемогла у номінації "Прорив року" музичної премії M1 Music Awards. Церемонія вручення відбулася 9 грудня в столичному Палаці Спорту. Розділити радість тріумфу запросила на сцену режисера і продюсера Алана Бадоєва.
Коментарі