Ексклюзиви
четвер, 10 травня 2012 13:38

Офіціанти вимагають прийняття закону про заборону куріння

Офіціанти вимагають прийняття закону про заборону куріння
Офіціанти змушені дихати тютюном на робочих місцях. Фото: mysanantonio.com

Офіціанти надали українській владі рахунок за те, що змушені дихати "тютюновим повітрям" на робочих місцях в закладах громадського харчування і вимагають заборонити куріння в таких місцях.

Представники Київської асоціації офіціантів та громадські активісти розгорнули "рахунок за отруєне повітря" висотою у 3 метри, в який включили такі дані, як кількість офіціантів, які працюють в задимлених приміщеннях (30 тис.), "українців, яких труять в кафе" (64% ), канцерогенів в тютюновому димі (70), а також збільшення ризику отримати рак, інсульт, емфізему (в 62 рази) і кількість смертей щорічно від пасивного куріння (10 тис.).

Підрахувавши вищеперелічене, активісти підсумували, що "ціна здоров'я - прийняття закону № 9474" - про обмеження місць куріння тютюнових виробів.

Координатор медіапрограм громадської організації "Життя" Юлія Солоха на прес-конференції в четвер повідомила про початок загальноукраїнської кампанії зі збору підписів працівників закладів громадського харчування за заборону куріння в місцях громадського харчування.

За її словами, громадські активісти вже зібрали 500 підписів працівників кафе, барів, ресторанів по Україні і мають намір продовжити кампанію.

Зараз ви читаєте новину «Офіціанти вимагають прийняття закону про заборону куріння». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути