Ексклюзиви
Пʼятниця, 30 січня 2015 14:08

"Місце дії - Крим, Україна" - стартувала "Новела по-українськи"

"Місце дії - Крим, Україна" - стартувала "Новела по-українськи"

Журнал "Країна" оголошує конкурс "Новела по-українськи". Цьогоріч він пройде утретє.

Обсяг творів учасників - до 10 тисяч знаків неопублікованого раніше тексту. Мова - українська. Тема - вільна, місце дії - Крим, Україна.

Винагорода переможцю - публікація новели в журналі "Країна", публікація новели на сайті Gazeta.ua, грошова винагорода 1000 грн.
Винагорода іншим фіналістам - публікація новел на сайті Gazeta.ua. Додаткова спеціальна відзнака одному з фіналістів - публікація новели в газеті Газета по-українськи".

Тексти новел а також контакти та біографію автора надсилайте до 1 березня 2015 року включно на адресу [email protected] або на поштову скриньку: "Газета по-­українськи", а/с 67, Київ-53, 04053 з позначкою "Новела по-українськи".

Своєю участю у конкурсі автор дає згоду на публікацію новели на сайті Gazeta.ua, "Газеті по-українськи" і журналі "Країна" та згоду на обробку, збереження та використання його персональних даних. Автор гарантує, що не порушує законодавства про авторське право та суміжні права.

До журі ввійдуть представники редакції журналу "Країна", а також відомі письменники й видавці. Роботи оцінюватимуть анонімно. У конкурсі не можуть брати участь працівники журналу "Країна", "Газети по-українськи" та Gazeta.ua.

Переможця оголосять в журналі "Країна" у квітні 2015 року.

Під грошовою винагородою розуміється отримання переможцем грошової премії у розмірі 1000 грн. з урахуванням усіх утриманих податків і зборів.

Детальніші умови конкурсу - згодом на сайті Gazeta.ua.

Долучайтеся до участі у конкурсі! Крим Україні поверне "Новела по-українськи".

Зараз ви читаєте новину «"Місце дії - Крим, Україна" - стартувала "Новела по-українськи"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20
Голосування П'ятов втратить місце основного воротаря "Шахтаря" та збірної України?
  • 1) так, він регулярно помиляється і вік уже грає проти голкіпера
  • 2) ні, вкотре доведе свою психологічну стійкість і далі гратиме на потрібному рівні
Переглянути
Погода