Ексклюзиви
Пʼятниця, 20 липня 2012 11:34

Іздрик і Прохасько вчитимуть молодих письменників

Іздрик і Прохасько вчитимуть молодих письменників

13-18 серпня в Карпатах вже втретє відбудеться Літня літературна школа. Молодих авторів учитимуть уже знані письменники.

Про це Gazeta.ua повідомили організатори проекту – Літературний клуб "Маруся".

"Учасниками Літшколи-2012 можуть стати молоді автори віком 18-30 років з усіх регіонів України, які бачать своє майбутнє в літературі та вже мають хоч б мінімальні успіхи у цій сфері – публікації, виступи на фестивалях, переклади тощо. Але головним критерієм у відборі буде мотивація, ми маємо бачити, що автор зацікавлений у нових знаннях, досвіді, хоче розвиватись. Звісно, пройти на Літшколу можуть і ті, хто лише починає свій творчий шлях, але має високу мотивацію", - повідомив Дмитро Стретович, координатор Літературної школи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Побачило світ зібрання творів Антонича

Він зазначив, що у програмі Літшколи – близько 30 лекцій, тренінгів, дискусій, рольових ігор, воркшопів, літературних вечорів і кінопоказів. Лекції читатимуть Юрко Іздрик, Тарас Прохасько, Максим Кідрук, Андрій Любка, Григорій Семенчук і Завен Баблоян.

Також на Літшколі працюватиме симулятор видавництва, на якому учасники вивчатимуть принципи стратегії і тактики спілкування з видавцями.

Видавець і перекладач Завен Баблоян, який уже вдруге працюватиме лектором на Літшколі, намагатиметься зорієнтувати літераторів у тому як працює книжковий ринок, і як знайти видавця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Усі освічені люди на світі – однакові", - Олександр ГЕНІС, літературознавець

"Особисто я маю для учасників дві пігулки, але їх бажано прийняти обидві. Електронне та паперове книговидання, мабуть, вже ніколи не існуватимуть одне без одного. Я спробую допомогти молодим літераторам зорієнтуватися в обох вимірах цього химерного всесвіту тиражування безтілесних думок та уявлень", - відзначив Баблоян.

Щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити реєстраційну анкету: http://bit.ly/LpRt4a. Прийом заявників закінчується 30 липня.

Автори, які потрапляють на Літшколу, сплачують організаційний внесок – 600 грн. У вартість включене проживання у котеджі, харчування, проїзд, роздаткові матеріали.

Після закінчення Літшколи кращі твори учасників видадуть однією книгою у видавництві "Електрокнига".

Зараз ви читаєте новину «Іздрик і Прохасько вчитимуть молодих письменників». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1516
Голосування Який спецрежим запровадити для артистів, які гастролюють у Росії?
  • Штраф
  • Гастрольний збір. Гроші скеровувати на потреби ЗСУ
  • Недопуск до теле- та радіоефірів
  • Маркування афіш, що виступає гастролер у РФ
  • Обмеження виступати на найбільших майданчиках
  • Заборона виступів в Україні
Переглянути
Погода