вівторок, 04 серпня 2015 16:02

Голлівуд шукає таланти серед українських ілюстраторів

Голлівуд шукає таланти серед українських ілюстраторів

До прем'єри третьої частини знаменитого анімаційного фільму "Кунг-фу Панда", що відбудеться навесні 2016 року, голлівудська студія DreamWorks Animation оголосила конкурс по створенню ілюстрацій на тему "По здійснює навколосвітню подорож".

Взяти участь у творчому змаганні можуть фотографи, ілюстратори, дизайнери, художники зі всього світу, в тому числі, й з України. Роботи вітчизняних митців, подані до участі у конкурсі, будуть використані у українській рекламній кампанії картини, пише Cultprostir.

П'ять художників-переможців отримають від студії DreamWorks" грошову премію $1000 та можливість виставити свої роботи на прем'єрі фільму.

"Заявки від учасників приймаються до 24 серпня. У нас уже був досить успішний досвід проведення конкурсів на кращий постер до наших попередніх релізів, зокрема, до "Kingsman: таємна служба", тому ми дуже раді, що українські художники мають змогу долучитися до ініціативи студії DreamWorks. Панда По – один з найулюбленіших анімаційних персонажів сучасних глядачів, тому, гадаю, художникам буде цікаво ілюструвати його пригоди", - розповіла Олександа Прищепа, UFD Distribution.

Зараз ви читаєте новину «Голлівуд шукає таланти серед українських ілюстраторів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі