Четвер, 31 травня 2012 15:13

Бузина закликав кримчан відмовитись від "смердючої львівської горілки"

Бузина закликав кримчан відмовитись від "смердючої львівської горілки"
Недоброзичливий Бузина розповів, хто в Україні українці. Фото: nr2.ru

Мешканці Південного Сходу Україна повинні припинити купувати товари фірм, що належать українським олігархам, які через свої ЗМІ або якимось іншим чином надають підтримку нацистам, відмовляючи у праві спілкуватися рідною мовою половині жителів країни. Про це сказав скандальний публіцист і політичний оглядач Олесь Бузина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Олеся Бузину поцілили тортом (ФОТО)

"Досить платити Заходу України. Повний бойкот товарів. Я закликаю до бойкоту всіх галицьких товарів: кави, цукерок "Світоч". Я відмовляюся від будь-яких поїздок до Львова. Повний бойкот місту та регіону, не кататися в Карпатах на лижах ", - сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'яний Леонтьєв обматюкав українських політиків на концерті в Одесі

"Ми два різні народи. Галичани - не українці. Не забувайте цього. Повний бойкот Галичини. По них треба вдарити рублем. Від поїздки до Львова може відмовитися будь-який житель Південного Сходу. Нехай вони самі заливають горло своєю смердючою горілкою в своїх смердючих львівських кнайпах. Я туди не поїду ніколи. І не куплю нічого галицького. Нехай цілуються з портретами свого Бандери ", - резюмував Бузина.

Зараз ви читаєте новину «Бузина закликав кримчан відмовитись від "смердючої львівської горілки"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

173

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода