Ексклюзиви
Понеділок, 18 квітня 2011 14:18

Антін Мухарський підготував свій варіант символів Євро 2012 - Гопуня та Повійка

Шоумен Антін Мухарський готує до виходу новий анімаційний серіал "Умикни Україну (Гопуня та Повійка)".

"Головні герої віртуального анімаційного серіалу "Умикни Україну". Їхні дітки - Спритко та Гарнюня мали презентувати Україну у світі, але злі дядьки і тьотьки сказали, що вони схожі на дебілів-ембіцилів, і зараз вихід в світ рекламної кампанії з поліпшення іміджу України під загрозою зриву. Проте батьки вирішили помститися за страждання дітей і відтепер Гопуня і Повійка виходять на тропу презентації України у світі. Злі дядьки і тьотьки – стережіться! Коли за справу беруться Гопуня і Повійка - усім рано чи пізно прийде п***ць!!!", - зауважив Мухарський.

"Неформальні лідери нації, неофіційні символи ЄВРО 2012, найактивніша частина українського суспільства — супер-малі підприємці оголошують війну брехливим політикам, корумпованому чиновництву, облудливим запроданцям Сходу та Заходу, і всім тим, хто зазіхає на духовну зрілість та територіальну цілісність нашої країни!", - наголосив шоумен.

"Правда, Правда і нічого окрім Правди про Україну світ не дізнається! Нам нема чого стидатися — ми є загальновизнаними світовими лідерами не тільки з розповсюдження жлобства та брехні, але й з розповсюдження СНІДу і туберкульозу, ми одні з найперших за темпами зменшення населення, рівнем корумпованості, безробіття, гуманітарними катастрофами. Чорнобиль і Кличко — як національні символи — нервово курять в коридорі, коли за справу беруться Гопуня і Повійка! Світ здригнеться, почувши правду з їхніх вуст!", - підкреслив Антін Мухарський.

Шоумен зазначив, що 50 серій серіалу можна буде побачити у червні 2012 року на ресурсі WWW.ANTINS.NET.

Зараз ви читаєте новину «Антін Мухарський підготував свій варіант символів Євро 2012 - Гопуня та Повійка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

10

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1659
Голосування Який спецрежим запровадити для артистів, які гастролюють у Росії?
  • Штраф
  • Гастрольний збір. Гроші скеровувати на потреби ЗСУ
  • Недопуск до теле- та радіоефірів
  • Маркування афіш, що виступає гастролер у РФ
  • Обмеження виступати на найбільших майданчиках
  • Заборона виступів в Україні
Переглянути
Погода