Ексклюзиви
Середа, 03 вересня 2008 18:28

Римма Зюбіна створила акторську агенцію

Автор: фото: Анна УСІК
  ”Українських артистів у серіали запрошують на другорядні ролі”, — каже актриса Молодого театру Римма Зюбіна
”Українських артистів у серіали запрошують на другорядні ролі”, — каже актриса Молодого театру Римма Зюбіна

37-річна актриса Римма Зюбіна в Інституті онкології в Києві читає хворим дітям книжку "Рукавичка". Коли квакає, озвучуючи Жабку, пацієнти сміються.

— У вас діти є? — цікавиться дівчинка з перебинтованою рукою.

— Є син Даниїл. Йому 10 років. Коли було три роки, грав у стрічці "Леді Бомж". Я відзнялася за один день, а йому довелося працювати два тижні. Коли підходили до воріт кіностудії імені Довженка, Данило починав плакати. Не хотів без мене зніматися. У всіх кадрах була біля нього: мене то під стіл ховали, то в шафу.

Актриса дарує дітям червоні сердечка на липучках і м"якого іграшкового тигра. Сідає в наданий продюсерською компанією автомобіль. Просить відвезти її до Молодого театру. Там у Зюбіної репетиція спектаклю "Русалонька". Дорогою вмикає мобілку.

— Раніше Русалоньку грала Ірма Вітовська. Коли почали знімати серіал "Леся+Рома", вона пішла. Я від спектаклів не відмовляюся. Якщо треба, працюю у вихідні, — розказує.

У Молодому театрі Зюбіна з 1997-го. Його художній керівник — чоловік актриси Станіслав Мойсеєв.

— Станіслава Анатолійовича призначили 1996-го. Ще рік я залишалася в Театрі на Лівому березі. Боялась, аби не казали, що перебігла за чоловіком. Потім він узяв мене у п"єсу "Житіє простих" Наталії Ворожбит, — каже Зюбіна.

У гримерці знімає білу спідницю, одягає чорні штани. Над дзеркалом висить фотографія актриси з Адою Роговцевою.

Над дзеркалом висить фотографія з Адою Роговцевою

— Дуже люблю її. Разом знімалися у фільмі Оксани Байрак "За два кілометри до Нового року". Роговцева грала колишню зірку театру і кіно. Знімали під Києвом. Ада Миколаївна  приїхала о сьомій ранку з Петербурга. Відзнялася до обіду та хотіла повертатися в Київ. Їй кажуть: є одна машина. Треба чекати, доки знімуться інші. Вона: "Нічого страшного. Я почекаю". Чекала до другої ночі.

Півроку тому Зюбіна створила акторську агенцію.

— Українських артистів у серіали запрошують на другорядні ролі. Їм менше платять, ніж росіянам. Інколи навіть залишають без обідів, — розказує вона. — Я запросила до агенції молодих акторів. Пропоную їх режисерам. Це дозволяє зекономити час на кастингах.

2004-го артистка отримала театральну премію "Київська пектораль" за роль Соні в спектаклі "Дядя Ваня". 2007 року — за гру в постановці "Четверта сестра" американського драматурга Януша Гловацького.

— За нагородами я не бігала. Першу "пектораль" за мене отримував чоловік. Я того дня була на похороні подружки, — каже.

Риммі Зюбіній телефонують, запрошують на репетицію. Жінка нашвидкуруч зашнуровує сірі кеди. Збігає по сходах на третій поверх. Бачить артистку Тамару Яценко. Та у світлому капелюсі з великими крисами.

— Який капелюшок! — гукає Зюбіна, поспішаючи на сцену. — Люблю великі крислаті капелюшки. Це в моєму стилі.

1971, 21 серпня — Римма Зюбіна народилася в Ужгороді
1989 — вступила до Київського університету культури
1992 — зіграла в мюзиклі "Про безумну любов, снайпера і космонавта"
1994 — одружилася з режисером Станіславом Мойсеєвим
1997 — актриса Молодого театру в Києві
1998 — народився син Данило
2001 — знялася в телесеріалах "Леді Мер", "Леді Бомж", "Леді Бос"
2004 — зіграла у фільмах Оксани Байрак "За два кілометри від Нового року", "Тобі, справжньому", "Жіноча інтуїція", "Убий мене! Ну будь ласка"; отримала премію "Київська пектораль" за роль другого плану
2007 — нагородили "Київською пектораллю" за головну роль у спектаклі "Четверта сестра"
2008 — знялася у фільмах "Абонент тимчасово недоступний", "Осінній вальс"

Зараз ви читаєте новину «Римма Зюбіна створила акторську агенцію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода