вівторок, 12 березня 2013 06:00

"Без мільйона доларів до США їхати не варто"

Автор: фото з сайта www.vk.com
  У новому кліпі до пісні ”Якщо лиш цієї ночі” Асія Ахат танцює зі змією. 
Вже два роки співачка працює у США та Європі
У новому кліпі до пісні ”Якщо лиш цієї ночі” Асія Ахат танцює зі змією. Вже два роки співачка працює у США та Європі

— Пишаюся, що залишаю-таки рідну Україну. Більше тут робити нема чого. Мене тут не було 20 років, і знову не буде 25. Так що я з цим себе і Україну вітаю, — заявив тенор 52-річний Володимир Гришко 6 березня. Співак переїжджає працювати до США. Чого українські артисти їдуть до Америки, розповідає продюсер Тимофій Нагорний, 43 роки. Його підопічна Міка Ньютон після участі у "Євробаченні" 2011-го перебралася до Каліфорнії. Там удосконалює англійську й вокал.

Звідки пішла мода на роботу з американськими продюсерами?

— Наші політики не поспішають покращувати імідж України у світі. То за це взялися музичні й спортивні менеджери. Але насправді неважливо, у кого й де ти записав пісню. Якщо є гроші, можна зняти кліп у найкращих спеціалістів США. Вони чекають нас, щоб підзаробити. Але це не гарантує популярності. Важливо, де цей кліп крутитимуть на українських музичних каналах чи американських. Останні диктують смаки в шоу-бізнесі.

Чи має шанс наш артист прославитися за кордоном?

— Сьогодні це дуже складно. Неможливо поїхати й підкорити з першого разу. Там на нас ніхто не чекає. Гроші теж не дають гарантій. Багато українських співаків намагалися там зачепитися, але нікому не вдалося. Понад мільйон артистів на рік приїжджають до Лос-Анджелеса, але зірками стають одиниці. Букви "Голлівуд" уже охороняють — стільки самовбивць там було. Головне — сподобатися молоді. Якщо тебе скачуватимуть, матимеш мільйони доларів. Це головний інструмент прибутку там. Українці й досі заробляють тільки на корпоративах і концертах. Продаж музики через інтернет у нас не працює через піратство.  За кордоном є медіаполіція й шоу-бізнес платить мільйонні податки.

Скільки грошей потрібно, щоб стати зіркою в Америці?

— Якщо хтось каже: "Дайте мільйон, і я зроблю з вас зірку", — це аферист. То не головне. Але без мільйона доларів там дійсно нема чого робити. І щонайменше три роки потрібно, щоб закріпитися. Був упевнений, що Міка Ньютон стане світовою зіркою. Але не все так просто. Зараз вона вже вивчила англійську, прекрасно говорить з американським акцентом. Дуже підтягнула вокал, вже виходить за четверту октаву. Залишилося набрати музичний матеріал, який сподобається американцям. Але вірю, Міка таки отримає перше "Ґреммі" для України. "Відбити" гроші можна дуже швидко. Одна композиція за кордоном спроможна дати 10-15 мільйонів доларів. Топові зірки мають по 500 мільйонів доларів на рік, і ця сума вже нікого не лякає. Емоції дуже дорого коштують.

Віктор Павлік заспіває зі "Злостивими мавпами"

На 15 кг схуд перед переїздом до США 52-річний тенор Володимир Гришко. Вже рік він не вживає випічки, солодощів, м'яса та спиртного. Важить тепер близько 80 кг. Співак каже, що продавати свій оперний голос йому вигідніше за кордоном.

— Там за один виступ можна заробити 15 тисяч доларів, — розповідає Гришко.  Із дружиною та двома дітьми тенор житиме у власній квартирі в Нью-Йорку.

Співак 47-річний Віктор Павлік планував підписати контракт на 10 років з американським рок-гуртом "Вікед Манкі". Назва означає "Злостиві мавпи".

— Передумав, бо умови були невигідні, — розповідає Віктор Павлік. Без дозволу продюсерів не міг навіть концерту в Україні дати. Але з гуртом запишу альбом. Мої роботи хлопці почули в інтернеті. Подзвонили й запропонували бути їхнім солістом. Там двоє з Білорусі й один американець. Буду співати тут, надсилати, й вони там уже зводитимуть. Мають свою студію звукозапису, то ні за що не платитимемо.

 

Нову роботу — англійську пісню "Якщо лиш цієї ночі" 47-річна Асія Ахат записала в Америці у лос-анджелеській студії "Вестлейк". Тут працював над альбомами американський співак Майкл Джексон. У кліпі Асія Ахат у прозорій сукні зі шкіряними ременями танцює навколо сріблястої змії. Виконує декілька акробатичних трюків. Крім того, взяла уроки у викладача вокалу Мадонни та Майкла Джексона Сета Ріґґса.

— Навчив не відкривати широко рота, коли співаєш, — розповідає Асія. — Зауважте, як естетично й красиво співають західні виконавці. Коли беруть високі ноти, не відкривають рот так, щоб видно було всі зуби. Скільки коштували уроки, не знаю. Мій менеджмент платив.

 

Російськомовну композицію "Небо навпіл" 23-річна учасниця шоу "Фабрика зірок" Еріка також записала у США.

— Американські аранжувальники на сотню кроків попереду, — розповідає Еріка, справжнє ім'я Анастасія Кочетова. — Те, що у нас тільки ввійшло в моду, у них уже забули. Також у планах декілька англомовних пісень. Я філолог за освітою, то з англійською не маю проблем, ще й навчити можу. В Україні зараз перенасичений шоу-бізнес. Дуже важко визволитися від статусу "випускника талант-шоу". Розуміла, що ця популярність недовготривала. Щоб утриматися, треба мати родзинку.

Зараз ви читаєте новину «"Без мільйона доларів до США їхати не варто"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути