Неділя, 17 червня 2007 16:22

Українці стомилися від двовладдя

Автор: дані: Інститут соціальної та політичної психології
  Чи слід повернути президенту повноваження?
Чи слід повернути президенту повноваження?

— За останні два-три роки у нас зросла кількість прихильників повернення президенту втрачених повноважень, оскільки люди скучили за так званою сильною рукою, — вважає 46-річний Павло Фролов з Інституту соціальної та політичної психології. — Вони все більше тяжіють до жорсткої моделі правління, бо стомилися від нинішнього двовладдя.

Сам президент неодноразово наголошував на необхідності проведення референдуму щодо змін до Конституції. Проте соціолог не впевнений, що результати такого референдуму можуть бути позитивними для Ющенка.

— Усе залежить від того, хто більше та якісніше мобілізує своїх прибічників — президент чи коаліція, — переконаний експерт. — Електорат опозиції виступить за повернення повноважень президентові. Проте результати по східних та південних регіонах для глави держави можуть бути невтішними.

На думку наукового директора Школи політичної аналітики НАУКМА Олексія Гараня, 47 років, багато українців усвідомлюють, що парламентська модель в Україні нормально не функціонуватиме. Тому й прагнуть повернути президентові втрачені повноваження.

Зараз ви читаєте новину «Українці стомилися від двовладдя». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 970
Голосування Фінальна частина футбольного Євро - головна спортивна подія 2021 року. Як виступить на турнірі збірна України?
  • 1) не вийде з групи
  • 2) дійде до 1/8 фіналу
  • 3) дійде до 1/4 фіналу
  • 4) дійде до 1/2 фіналу
  • 5) дійде до фіналу
  • 6) стане чемпіоном
Переглянути