Не розумію, чому така посилена увага до новин про здоров'я чи нездоров'я Путіна.
На мою думку, досить очевидно, що він посланий нам за гріхи. І доки ми їх не спокутуємо, Господь залишатиме його в доброму здоров'ї. А розраховувати на те, що Путін візьме та й захворіє, і життя в Росії від цього одразу повернеться в якісь менш осатанілі часи — дитяча наївність і самообман.
Випробування посилаються Небом не для того, щоб ми від них відкосили.
Якщо раптом у Бога зміняться плани щодо Путіна — то це означатиме лише те, що Він придумав для нас випробування страшніше.
×














Коментарі
1