вівторок, 19 листопада 2013 05:45

Нам загрожує епідемія кору

Автор: малюнок: Володимир Казаневський
 

За останні сім років хворих на кір побільшало у 130 разів. Такого не було від повоєнних часів. Цьогоріч Мінохорони здоров'я зафіксувало спалах недуги на Рівненщині.

— Поки що захворюваність підвищилася некритично, — каже лікар Роман Колесник, 29 років. — Поширення недуги відбувається через те, що люди не роблять щеплень. Якщо вакциновані менше 50 відсотків населення, хвороба розвиватиметься.

Востаннє епідемія кору була 2005-го. Хоч тоді про неї не говорили. Цього року можливе серйозне підвищення захворюваності. І доки не буде достатнього рівня вакцинації, кількість недужих зростатиме. Епідемія хвороби, хоч і не в складній формі, нам загрожує. Якщо не зараз, то 2014-го.

Крім щеплення, на поширення недуги впливають інші фактори — неякісне харчування, слабкий імунітет.

Цієї зими ймовірні спалахи й інших захворювань, переважно різновидів грипу.

Зараз ви читаєте новину «Нам загрожує епідемія кору». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути