вівторок, 17 березня 2015 06:00

Гіркін підштовхує Путіна до загострення конфлікту

— Еще потолкаться (на Донбасі. — "ГПУ") полгодика-годик, и против Путина будут не только либералы, но и патриоты, — каже російський терорист, колишній лідер бойовиків на Донбасі 44-річний Ігор Гіркін-Стрєлков. — Тогда он повторит судьбу Милошевича, которого свергали в едином кулаке тамошние либералы с патриотами, поскольку он вел такую политику, что — ни вашим ни нашим. Или императора Николая II, расстрелянного на Урале в 1918 году.

Таку заяву Стрєлков зробив у суботу, 14 березня, в Єкатеринбурзі. Приїхав туди на презентацію філії руху "Новоросія". Він збиратиме й направлятиме в ЛНР та ДНР матеріальну допомогу.

— Стрєлков такими висловлюваннями хоче нагадати про себе, — каже політолог Олександр Кочетков, 59 років. — Він не зовсім адекватна людина, заглиблена в минулі часи. Йому краще не в майбутньому, а в минулому. Тому згадує історію. Дуже хочеться бути героєм, значною фігурою, перебувати в центрі уваги, як було у Слов'янську. Планує створити партію або громадський рух, щоб потрапити в політику. Схильний до авантюрних дій — готовий зі зброєю захоплювати не лише Україну, а й всю Європу. Тому жахає Путіна й намагається його підштовхнути до ескалації конфлікту на Донбасі. Такі заяви зовсім не означають, що режим російського президента валиться. Кінець настане, але цьому сприятиме весь цивілізований світ. Україна буде форпостом цього процесу. Це важкий, кривавий і дуже витратний шлях. Але зараз в оточенні Путіна нічого такого не відбувається. Він думає. Має вибудувати нову систему противаг. З одного боку, у нього силовики, з другого — Кадиров. Останнього фактично зробили винним у безглуздому вбивстві Нємцова. Прибрати його важко, бо займається не лише Україною, а й ­ІДІЛом — мусульманським терористичним угрупованням. Тому Путін брав паузу — щоб подумати.

Зараз ви читаєте новину «Гіркін підштовхує Путіна до загострення конфлікту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути