вівторок, 22 вересня 2015 05:15

"Дефолту не буде. Путін знову програв"

"Щойно Верховна Рада більш як 300 голосами затвердила законопроекти, необхідні для уникнення дефолту і реструктуризації державного боргу", — пише 17 вересня у своєму блозі народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко, 36 років.

Того дня парламент підтримав закони щодо реструктуризації зовнішнього боргу України.

"За" проголосували навіть депутати з "Опозиційного блоку" й інші фракції, що зазвичай виступають із гострою критикою уряду, — додає Геращенко. — Обговорення пакету законів тривало більше двох годин. Кожен, хто хотів, заявив про свою позицію. Юлія Тимошенко виступила з трибуни аж три рази проти реструктуризації. Та в результаті підтримала уряд голосуванням своєї фракції у повному складі. Це реальна перемога парламентаризму і демократії в Україні. Дефолту не буде. Путін знову програв".

— Якщо Україна зростатиме, кредитори отримають додаткові кошти. Але тільки тоді, як у країні почнеться економічне зростання, — каже перед голосуванням прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, 41 рік. — Якщо українська економіка протягом наступних 25 років зростатиме на рівні чотирьох відсотків, це означає, що наш валовий внутрішній продукт ­зрівняється з ВВП Швейцарії. А середня зарплатня становитиме 1 960 доларів.

"Це голосування було останнім серед кроків, які зробила Україна щодо реформування економіки і закладення умов для зростання, — пише 17 вересня міністр фінансів США Джек Лью, 60 років. — Дисципліноване виконання повного набору економічних і антикорупційних заходів, а також управління реформами, мають вирішальне значення для підтримання позитивного імпульсу України. Також це розблоковує подальшу допомогу з боку міжнародного товариства".

Український уряд домовився про реструктуризацію зовнішнього боргу 27 серпня. Переговори із кредиторами тривали півроку. Вели їх міністр фінансів Наталія Яресько і прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. У результаті Україні списали $3,8 млрд зовнішнього боргу з $19,3 млрд. Чотири роки наша країна не сплачуватиме так зване тіло кредиту, а лише відсотки.

Зараз ви читаєте новину «"Дефолту не буде. Путін знову програв"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути