четвер, 10 листопада 2016 20:02

Хлопчика визнали божеством
11

Жителі індійського села Джаландхар поклоняються 6-річному хлопчику як втіленню індуїстського божества. Праншу народився з деформованим чолом і нижніми повіками, він не може ходити. Хлопчика водили до місцевого лікаря через рік після народження, але той не зміг поставити остаточний діагноз і запропонувати лікування.

Про це пише dailymail

Односельці вважають його божественною дитиною і реінкарнацією Ґанеші. Це божество зображують з головою слона і тілом людини. Воно приносить людям удачу, багатство і успіх в справах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сіамські близнята щасливі після розділення

Хлопчик народився в бідній родині. Його батько - простий робітник, який заробляє менше $ 5 в день. У Праншу четверо братів, старший - з такою ж хворобою. Але він може ходити самостійно, на відміну від Праншу.

Щочетверга хлопчик зустрічається з натовпом віруючих біля входу в храм. Батько Праншу, Камлеш, теж вважає, що його син - це божество.

"Я теж поклоняюся йому, як і інші жителі села. Все його тіло - як у бога Ґанеші. Він усіх благословляє. У жителів села, які зустрічаються з ним, виконуються бажання. Він ходить в школу кожен день, і, коли люди бачать мого сина, вони зустрічають його квітами, вчителі теж схиляють перед ним голови".

Праншу подобається образ релігійного ідола.

"Я виглядаю як Ґанеша, і люди навіть не знають мого справжнього імені. Мої вчителі теж поклоняються мені в школі. Друзі не дражнили мене, бо вірять, що я - бог Ґанеша. Люблю, коли мене називають Ґанеша Джі. Це робить мене щасливим. Хочу бути тільки таким. Я задоволений своєю великою головою і обличчям".

Лінлі Хоуп Бомер народилася двічі: спочатку лікарі тимчасово дістали її з живота матері, щоб провести життєво важливу операцію, а за 12 тижнів вона народилася в термін.

Зараз ви читаєте новину «Хлопчика визнали божеством». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути