Егоїсти – це не завжди щасливі люди, вони просто так виховані.
Аби діти не виростали такими, не варто робити помилки у їхньому вихованні, пише 4mamas.
Часто батьки помилково вважають дитячі бажання та потреби найголовнішими у світі. Але таким чином не можна зробити дитину щасливою, адже через свій егоїзмом малеча завжди хотітиме все більше і більше. А коли вже дорослі не зможуть виконати якісь бажання дитини, то виникне конфлікт, з якого важко потім вийти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виховувати дитину, щоб вона самостійно приймала рішення
Також трапляється, що батьки виконують за дітей усю роботу і це також помилка. В цій ситуації син чи донька не знають, що таке прибирання в будинку чи складання своїх речей, бо все роблять батьки. З часом егоїстичні риси характеру будуть проявляються дедалі більше.
Батьки роблять із дитини ідола, коли перехвалюють її за те, що потрібно і не потрібно. Але це лише нашкодить малечі, бо вона може почати цим користуватися.
Не вчити дітей радіти за інших і співпереживати їм також є помилкою виховання. Яким би світ не став жорстоким, але є добрі люди, тому не можна уподібнюватися всім і вчити цього своїх дітей. Той, хто вміє радіти за інших, по-справжньому стане щасливим.
Батьки подають власний приклад егоїзму і діти поводяться аналогічно. Всі дії і вчинки батьків малеча починає наслідувати. Тому показуйте на своєму прикладі, якою людиною потрібно бути.
Дослідження вчених з США виявили, що дошкільнята, які мають погані стосунки зі своїми матерями, як правило, прив'язуються до вчителів. Діти, які менше спілкуються з батьками, стають тривожними, закритими і сором'язливими в початковій школі.
Коментарі