У деяких зарубіжних школах є такі уроки, які діти відвідують із великим задоволенням, бо вони цікаві та нестандартні.
Пропонуємо ознайомитися із шістьма предметами, які обожнюють учні світу, проте яких немає в українських школах.
Шкільні уроки в Японії: милування природою
В Японії є чудовий урок – милування природою. Суть його в тому, щоб навчити школярів цінувати естетичну складову зовнішнього середовища, яку через комп'ютери та ґаджети діти часто ігнорують. За успішність у спостереженні за флорою і фауною учні обов'язково отримують оцінки і складають іспити.
Шкільні уроки в Башкирії: бджільництво
У Башкирії існує більше сотні шкіл, які мають власні пасіки. На таких уроках дітей вчать доглядати за вуликами та збирати мед. Це допомагає малюкам бути терплячими, уважними й акуратними.
Шкільні уроки в Ізраїлі: кібербезпека
На уроках "теорії і практики кібервійни" дітей вчать, як безпечно користуватися інтернетом; реагувати на коментарі в блогах і соцмережах; є окремі теми присвячені залежності від ігор. Учителі роблять усе від них залежне, щоб школяр не став жертвою кібератак та кіберзалякувачів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 3 найголовніших небезпеки для підлітків у соцмережах
Шкільні уроки в Вірменії: народні танці
Народні танці – гордість Вірменії. Тут їх понад 1,5 тис різновидів, у кожного своя історія і свій особливий сенс. Тому навчання народним танцям із 2013-го року є обов'язковим шкільним предметом.
Шкільні уроки в Австралії: серфінг
Із метою зберегти титул головного центру підкорювачів хвиль у Австралії ввели шкільні уроки серфінгу. Такі ж уроки введені і на Гаваях.
Шкільні уроки в США: наукові відкриття
У США після теоретичного курсу всім учням дають однакове домашнє завдання, сенс якого – щось винайти. На його виконання виділяється рік. Потім учні роблять презентацію своєї роботи перед усім класом, обговорюють успішність і актуальність проекту. Зрештою виставляється річна оцінка.
Учитель зі штату Орегон, США, Кайл Хаблер перетворив звичайне приміщення шкільного класу на чарівну країну Гаррі Поттера. "Класна кімната також служить способом налагодження зв'язків із учнями, дозволяючи їм дізнатися щось особисте про свого вчителя", - вважає Хаблер.
Коментарі
2