Ксенія Собчак написала черговий скандальний пост, в якому розкритикувала жінок з пишною фігурою. Телеведуча повідомила, що не любить "жирних людей" і віддає перевагу "худим і спортивним" фігурам.
"Друзі! З цікавістю прочитала ваші чудові коментарі про " доходяг ".Не буду пояснювати нічого про цих моделей і моду наступаючого сезону-якщо ви дійсно цим цікавитеся-купите журнал :), але скажу про інше. Я не люблю жирних людей. Тобто я ще можу зрозуміти товстих через хворобу, але інших ні. Я ніколи не розуміла і вже напевно не зрозумію феномен "жопи без кордонів" від Кардаш'ян, але я рада, що в світі моди як і раніше худорба-обов'язкова умова великого успіху, і не треба обманюватися. Комерційні моделі і ангели Вікторії Сікрет-це зовсім інший, масовий сегмент. Саме тому я завжди з подивом читаю ваші "цінні" поради про збільшення грудей і іншу нісенітницю. Немає нічого більш красивого ніж худе, спортивне тіло. А жінок з формами і округлостями .... Залиште дальнобійникам.Амінь", - написав Ксенія Собчак.
Шанувальники не розділили точку зору зірки і помітили, що телеведуча піддалася моді на худорлявість і популяризує її.
"Думаю якщо поставити Вас і Моніку Беллуччі ... Ви явно програєте :"
"Ах, як банально! Де ж Собчачья індивідуальність і власний, оригінальний погляд на все і вся? !! Суцільні стереотипи і кліше нав'язані суспільством! Собчак, як і всі всюди жетрва реклами", - пишуть фоловери ..




















Коментарі
1