Ксенія Собчак нерідко виставляє на своїй сторінці у соціальній мережі знімки зі спортивних тренувань, та вочевидь цього замало, щоб мати ідеальну фігуру. Прихильники телеведучої розкритикували її форми, після того,як вона запостила знімок у вечірній сукні.
На фото Ксенія позує у товаристві красунь у яскравому вбранні. Зірка продемонструвала ногу у платті з високим розрізом. Прихильники одразу порівняли Собчак з Анджеліной Джолі на церемонії "Оскар".
"Відчуття ніби я беру участь у Мулен-Руж шоу" - підписала знімок Ксенія Собчак.
"Жерсть, яка нога страшна, особливо вище коліна .... "
"Ксенія, ви не Анджеліна Джолі, не варто було так ногу виставляти. ", - коментують прихильники зірки.
Нагадаємо, у 2012 Анджеліна Джолі вразила багатьох появою на церемоніх "Оскар", де постійно виставляла ногу з вечірньої сукні.




















Коментарі