вівторок, 19 серпня 2014 09:57

У "Бетмена" Крістіана Бейла народився син

Автор: Reuters
 

У зірки фільму "Бетмен" Крістіана Бейла і його дружини Сібі Блейзік народився син.

Новину про народження малюка подружжя також вважали за краще не повідомляти, журналісти дізналися її, помітивши днями Сібі в Лос-Анджелесі: дружина актора вже повернулася до своєї колишньої форми.

Трохи пізніше представник Бейла підтвердив звістку про поповнення сімейства і додав, що у пари народився хлопчик.

Бейл і Блейзік одружені з 2000 року, їх старшій доньці Еммелін зараз дев'ять років.

Нагадаємо, про те, що у них буде дитина, подружжя не оголошували: про другу вагітність Сібі стало відомо, лише коли вона з'явилася на церемонії вручення "Оскара" з кругленьким животиком.

Зараз ви читаєте новину «У "Бетмена" Крістіана Бейла народився син». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути