У зірки фільму "Бетмен" Крістіана Бейла і його дружини Сібі Блейзік народився син.
Новину про народження малюка подружжя також вважали за краще не повідомляти, журналісти дізналися її, помітивши днями Сібі в Лос-Анджелесі: дружина актора вже повернулася до своєї колишньої форми.
Трохи пізніше представник Бейла підтвердив звістку про поповнення сімейства і додав, що у пари народився хлопчик.
Бейл і Блейзік одружені з 2000 року, їх старшій доньці Еммелін зараз дев'ять років.
Нагадаємо, про те, що у них буде дитина, подружжя не оголошували: про другу вагітність Сібі стало відомо, лише коли вона з'явилася на церемонії вручення "Оскара" з кругленьким животиком.




















Коментарі
1