Світська левиця Наталя Юсупова у відвертому інтерв'ю Катерині Осадчій у передачі "Світське життя" на каналі 1+1 розповіла, як пластика грудей змінила на краще її особисте життя.
"Після того, як я годувала дитину два з половиною роки грудьми, я зробила собі пластику грудей, обличчя не торкалася і не збираюсь. Я не збільшувала, лише повернула форму, яка в мне була до пологів.
Я зробила це у Дніпропетровську у кращого судинного хірурга Радянського союзу. Я робила під місцевим наркозом всю операцію дивилась у лазері. Мені не було ані боляче, ані страшно. Ніч переночувала і пішла. Єдине таке відчуття ніби ти штангу піднімала і десь місяць я провела у неприємному жорсткому корсеті, як майка затісна для спорту, але, коли йшла після цього, відчувала себе чудово. Мені здавалося, ніби на мене всі дивляться. Я завжди кажу: якщо є показники, то треба прибирати це, щоб не було комплексів, але перероблювати обличчя, це вже занадто. Я навіть жодного уколу вітаміну не зробила собі", - говорить Наталя Юсупова про процедуру.
Світська левиця також розповіла, як змінила її життя пластика грудей.
"Коли прийшла до лікаря, він сказав, що в принципі можна не робити. Я тоді тільки з чоловіком розлучилась. Лікар сказав, що життя твоє особисте зміниться і через три місяці познайомилась з найкращим чоловіком", - говорить Наталія Юсупова.




















Коментарі
1