понеділок, 02 грудня 2013 11:00

Наталія Юсупова відверто розповіла про пластику грудей

Автор: фото: svitske.1plus1.ua
 

Світська левиця Наталя Юсупова у відвертому інтерв'ю Катерині Осадчій у передачі "Світське життя" на каналі 1+1 розповіла, як пластика грудей змінила на краще її особисте життя.

"Після того, як я годувала дитину два з половиною роки грудьми, я зробила собі пластику грудей, обличчя не торкалася і не збираюсь. Я не збільшувала, лише повернула форму, яка в мне була до пологів.

Я зробила це у Дніпропетровську у кращого судинного хірурга Радянського союзу. Я робила під місцевим наркозом всю операцію дивилась у  лазері. Мені не було ані боляче, ані страшно. Ніч переночувала і пішла. Єдине таке відчуття ніби ти штангу піднімала і десь місяць я провела у неприємному жорсткому корсеті, як майка затісна для спорту, але, коли йшла після цього, відчувала себе чудово. Мені здавалося, ніби на мене всі дивляться. Я завжди кажу: якщо є показники, то треба прибирати це, щоб не було комплексів, але перероблювати обличчя, це вже занадто. Я навіть жодного уколу вітаміну не зробила собі", - говорить Наталя Юсупова про процедуру.

Світська левиця також розповіла, як змінила її життя пластика грудей.

"Коли прийшла до лікаря, він сказав, що в принципі можна не робити. Я тоді тільки з чоловіком розлучилась. Лікар сказав, що життя твоє особисте зміниться і через три місяці познайомилась з найкращим чоловіком", - говорить Наталія Юсупова.

Зараз ви читаєте новину «Наталія Юсупова відверто розповіла про пластику грудей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути