Співачка Настя Каменських днями як і велика кількість українських зірок завітала на премію Муз-тв. Фото з церемонії Каменських опублікувала на своїй сторінці у соціальній мережі.
На знімку співачка позує у розкішній червоній вечірній сукні демонструючи свою схудлу фігуру, якою вона хизується при кожній нагоді.
Нагадаємо, нещодавно Настя Каменських поділилась своїми порадами, як ефективно схуднути.
"Якщо людина багато їсть і ніяк не може наїстися, значить, у неї психологічні проблеми. Вона, як би, вибудовує навколо себе фортецю з жиру, щоб до неї не могли пробратися і зробити боляче. А коли вона стає товстою, всі навколо говорять: "ой, ти такий товстий!", людина починає їсти ще більше.
Я довго мучила себе дурними дієтами і на деякий час у мене виходило тримати форму, але любов до їжі не йшла. Зрештою, коли моя вага дійшла немислимої і не зоряної;) відмітки, я почала аналізувати свій психологічний стан.
Читайте також: Настя Каменських продовжує швидко втрачати вагу
Не намагайтеся вигадувати різні причини моєї моральної нестабільності, так як підсвідомість - незвіданий лабіринт і в основному, як учив нас дідусь Фрейд, всі проблеми з дитинства. Розумієте, улюблені! Ми їмо для того, щоб ЖИТИ. А не живемо, для того, щоб ЇСТИ. Подумай, що тебе турбує ... ", - написала Настя Каменських біля фото.
Читайте також: Настя Каменських позбулася зайвих кілограмів
А днями зірка опублікувала фото з тренером, який допомагає їй набути привабливих форм.
"Всім привіт! Цей мій супертренер і щодня він робить мої форми меншими. Ендрю двічі чемпіон Світу у категорії Beach Shape і він неймовірний" .- пише біля фото Настя Каменських.




















Коментарі