Співачка Настя Каменських повернулась зі світового туру і почала повертати струнку фігуру.
"Цю вправу робила сьогодні вперше. випади на вазі, 3 підходи по 20 повторень. Дуже незвично для мене, але ефективно", - підписала фото співачка
Нагадаємо, зірка раніше зізналась, що набрала кілька зайвих кілограмів під час поїздки закордон.
"Запитаєте- "привезла ти, Настенька, зі своїх гастролей щось?". І я чесно відповім - "привезла пару зайвих". А як? Як кожен день знаходиться в дорозі, без можливості нормально харчуватися і спати? Звичайно ж без спорту, тому, що нема часу і сил. І так, три місяці ну, пару раз я там займалася, але для мене це нічого ... Тому, приїхала я додому і тепер мене нічого не зупинить прошу підтримки вашої, друзі Вже дуже хочеться повернути колишню форму" , - повідомила Настя Каменських.




















Коментарі