Наталя Могилевська за останній місяць помітно схудла, зірка позбулася 10 зайвих кілограмів і передивилась свій спосіб життя, про це вона розповіла у передачі "Світське життя" на телеканалі 1+1.
"Я не сиджу на жорсткій дієті, худну і залишаюсь щасливою жінкою - ні в чому себе не обмежую, збалансувала нормальний сон, раніше не спала, багато працювала, тепер маю вихідні. У мене гарний настрій, про це я більше турбуюсь, ніж про дієту. Не забуваю про режим тренувань, в яких я не вбиваюсь по 8 годин, як свого часу з Владом Ямою, а потім втомлювалась на стільки, що лягала і нічого не робила. Секрет того, що зараз відбувається зі мною не в тому, що я худну, а в тому що я щаслива. Мені нічого не потрібно щоб повернутися у колишню форму, я просто підійшла до дзеркала і сказала "це я?" Включила зі смутком "Танці з зірками", я ж акторка, жінка - як це може зі мною трапитися? Як це може бути? Тепер я пам'ятаю, про тренування, сон та інше", - говорить Могилевська.
Дієта зірки проста.
"Я скинула 10 кілограмів і це початок. Почнемо з головного - я ні їм нічого хімічного, отруйного: я їм звичну їжу, яка виросла на українській землі - морква, буряк, селера, шматочок річної риби, багато фруктів і ягід: ось і вся моя дієта. Їм невеликими порціями, протягом дня. Не пропускаю обід, сніданок, як це бувало раніше: ти прокидаєшся, не їси нічого цілий день, а потім їси багато ввечері. А тепер не має з цим проблем, - говорить Наталя Могилевська і додає, - у мене є мрія, одягнути сукню червону з "Самби", з "Танців з зірками", де попа в пір'ї, тоді буду щаслива".




















Коментарі