Телеведуча Ксенія Собчак запостла знімок, на якому її фоловери розгледіли недоліки її фігури, а саме целюіт на ногах зірки.
Знаменитість поділилась фото, на якому сидить на стільці у сукні з високим розрізом, а прихильники не приминули зауважити, що у Ксенії целюліт.
"Целлюль вылез", - пише один з фоловерів.
Нагадаємо, раніше Ксенія Собчак написала пост, в якому розкритикувала жінок з пишною фігурою. Телеведуча повідомила, що не любить "жирних людей" і віддає перевагу "худим і спортивним" фігурам.
Читайте також: Анфіса Чехова у всій красі показала тіло у купальнику
"Друзі! З цікавістю прочитала ваші чудові коментарі про " доходяг ".Не буду пояснювати нічого про цих моделей і моду наступаючого сезону-якщо ви дійсно цим цікавитеся-купите журнал :), але скажу про інше. Я не люблю жирних людей. Тобто я ще можу зрозуміти товстих через хворобу, але інших ні. Я ніколи не розуміла і вже напевно не зрозумію феномен "жопи без кордонів" від Кардаш'ян, але я рада, що в світі моди як і раніше худорба-обов'язкова умова великого успіху, і не треба обманюватися. Комерційні моделі і ангели Вікторії Сікрет-це зовсім інший, масовий сегмент. Саме тому я завжди з подивом читаю ваші "цінні" поради про збільшення грудей і іншу нісенітницю. Немає нічого більш красивого, ніж худе, спортивне тіло. А жінок з формами і округлостями .... Залиште дальнобійникам.Амінь", - написала Ксенія Собчак.




















Коментарі