Актриса Крістіна Асмус недавно травмувалася під час зйомок телевізійного шоу. Зірці навіть знадобилася операція, про що повідомили після шоу Актриса особисто прокоментувала інцидент на своїй сторінці в соціальній мережі.
"Фоткці тиждень, коли після травми в спортивному шоу # безстраховкі я виступила в 3 програмах (погано і дбайливо, не наїжджайте))) 😜 Зараз все виглядає приблизно так само, струм в декілька разів болючіше .. 😁 Повний розрив передньої хрестоподібної зв'язки коліна і ... далі лякати не буду ..))) Весь внутряк і ймовірні причини називати немає чого. Це вже не важливо) Операція пройшла добре) 😅 Упала, прям, на шоу .. На самій першій програмі і на самому початку номера, що ще Прикріще .. 😔 Виступи будуть абияк, номера доводилося перекроювати "на пальцях" і за 5 хв. до вихода..без проб і репетицій .. Шкода, ми готували багато нежданого)) З передбачуваного і гіркого ... що ж за властивість і стадна свідомість така у деяких людей - все сплавляти на "піар" (не побажала б нікому такого піару ..) і "бажання заробити"? Відповідаю..в подібні шоу всі йдуть з різних причин. Я пішла, так як я людина спорту і мені як повітря необхідно бути в русі і тонусі..ну, що не змушу я себе між театром і зйомками бігати в зал для себе і навертати сальто))) Я 10 років віддала гімнастиці, але в залі не була 12-13 років і просто руки так сказати засвербіли труснути старовиною))) і випробувати себе - "є ще порох? .."))) І нові дисципліни для мене - повітряна гімнастика, художня, парна акробатіка..це все і акторський досвід у тому числі, це цінно. Ну і цікаво дуже) Нова команда, у якої горять очі, їх розпирає від бажання і то спробувати, і це) Тебе ХОЧУТЬ 'використовувати' і направляти, коректувати можливості! Це рідкість в нашій справі .. Ці авантюри затягують.))) У мене супер-пупер партнер, супер-супер хореограф, тренерська бригада), редактор, моя молодша сестричка, яка керує моєю фіз. формою))) За ефіри гроші платять, звичайно, але це не ті гроші, виключно заради яких варто було йти на це Тернисте шоу. Це, так би мовити, їм "для звітності"))) Це навик, досвід, спілкування, творчість, атмосфера і безплатний фітнес))) Вдячна за підтримку адекватним людям!!! Вас багато і за Вами майбутнє))) Всім берегти своє здоров'я !! Воно - фундамент! А тим, у кого трапилися складності, не журитися !!! Бажання, прагнення, робота над собою і все буде !!! ", - підписала своє фото Асмус.




















Коментарі