Зірка реаліті-шоу пішла стопами Мерилін Монро і завітала до військових у Абу-Дабі на День Подяки.
Кім одягнена у тісний комбінезон та топ спілкувалася з чоловіками та робили селфі на військовій базі.
Кім наразі просуває власні парфуми і подорожує через Дубаї та Абу-Дабі.
Нагадаємо, зірки не рідко їздять до військових для підтримки бойового духу. Так наприклад свого часу легендарна Мерилін Монро провела свій медовий місяць у Кореї, де виступала для солдатів. Серед інших зірок, які також подорожували були Бредлі Купер, Марк Волберг та інші.
×




















Коментарі