Зірка реаліті-шоу Кім Кардаш'ян чесно зізналася, що набрала майже 24 кілограми за час вагітності. У своєму мікроблозі зірка повідомила:
"Отже, плюс 24 кілограми до сьогоднішнього дня ... І ще шість тижнів попереду! Всі мої труди пропали даром", - пише в соцмережі Кардаш'ян.
Красуня вже не в перший раз скаржиться на свою фігуру. Раніше зірка реаліті-шоу розповідала, що хоче скоріше прийти у форму і що зараз їй некомфортно в своєму тілі. Нагадаємо, що за час першої вагітності Кім набрала 23 кілограми, але їй вдалося скинути все зайве.
Кім також повідомила, що готова відмовитися від традиційного обіду на День подяки, який цього року випадає на 26 листопада. Знаменитість не їстиме запечену індичку і інші традиційні страви в це свято
"Я не дуже люблю страви Дня подяки. Мені подобається сама традиція зустрітися всією сім'єю, зібратися за столом. Але сама їжа - ні. Так що я без проблем залишуся без індички", - розповіла Кім.




















Коментарі