Актриса Джессіка Біл вперше після пологів вийшла в світ.
11 квітня 2015 року Джессіка Біл народила Джастіну Тімберлейку сина Сайласа Рендалла. Для зіркової пари ця дитина стала первістком.
Після того, як 33-річна акторка стала матір'ю, вона перестала ходити на світські заходи і на деякий час взяла паузу в кінокар'єрі. Через майже п'ять місяців перерви, у Джесіки відбувся перший вихід у світ.
Зірка повернулася в колишню форму, що довела, з'явившись на показі модного бренду BARE, співзасновником якого є її молодший брат Джастін.
×




















Коментарі