понеділок, 31 серпня 2015 14:20

Джессіка Біл відвідала світський захід вперше після пологів
2

Актриса Джессіка Біл вперше після пологів вийшла в світ.

11 квітня 2015 року Джессіка Біл народила Джастіну Тімберлейку сина Сайласа Рендалла. Для зіркової пари ця дитина стала первістком.

Після того, як 33-річна акторка стала матір'ю, вона перестала ходити на світські заходи і на деякий час взяла паузу в кінокар'єрі. Через майже п'ять місяців перерви, у Джесіки відбувся перший вихід у світ.

Зірка повернулася в колишню форму, що довела, з'явившись на показі модного бренду BARE, співзасновником якого є її молодший брат Джастін.

Зараз ви читаєте новину «Джессіка Біл відвідала світський захід вперше після пологів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути