
26-річну дочку Демі Мур і Брюса Вілліса Румер кинув бойфренд - 32-річний британський актор Рікі Віттл. Ключова причина розриву - бажання Віттла зосередитися на кар'єрі. Крім того, його нібито не влаштовували зайво відверті наряди подруги.
"Неймовірно, але у Рікі з'явилося так багато роботи, що не залишилося часу на Румер", - заявило джерело, близьке до пари.
Після закінчення зйомок у шоу "Холліокс" в 2012 році актор переїхав з Великобританії в США і зараз бере участь в драматичних серіалах "Сотня" і "Коханки".
Відзначається, що Віттл засмучений розривом, оскільки, крім усього іншого, він прекрасно ладнав з Демі Мур. Однак, за чутками, Рікі побоювався знайомства з батьком дівчини Брюсом Віллісом.
Що стосується Румер, то вона сприйняла розставання спокійно і намагається не поширюватися на цю тему навіть в розмовах з друзями.
Нагадаємо, Вілліс і Віттл почали зустрічатися в травні 2014. Раніше Румер протягом року крутила роман з актором Джейсоном Блером і розлучилася з ним в листопаді 2013. З моменту переїзду в Лос-Анджелес Віттл приписували стосунки з актрисами Джесікою Зор і з Сандрою Хінохозой. З 2007 по 2011 він зустрічався з колегою по серіалу "Холліокс" Карлі Стенсон.
Коментарі