Ексклюзиви
Вівторок, 05 червня 2007 15:44
Андрій Бондар
Андрій Бондар
Андрій Бондар

Мій садизм

 

Дружив я в дитинстві з Дімою Фурманом. Він був молодший від мене на рік, а його мама Ася працювала на заводі разом із моїм татом Володею. Тепер Діма мешкає в американському місті Даллас, працює програмістом і, судячи з усього, дуже добре почувається. Прислав мені фото, де він із дружиною і маленьким сином стоять під гавайськими пальмами.

Наша різниця у віці на сьогодні сильно стерлася, хоча в дитинстві здавалося, що кожен зайвий місяць надавав тобі нечуваних переваг. Діма відрізнявся від мене тим, що був тонкосльозим. Плакав він, трагічно схлипуючи і театрально шморгаючи носом. І, як кожен старшак, я цим користався, просто так, для розваги доводячи друга до сліз.

Моя школа сильніша від твоєї — сльози. Наш мотоцикл крутіший від вашого "Москвича-комбі" — бурхливі сльози. Наша трикімнатна квартира на третьому поверсі краща за вашу двокімнатну на другому — істерика. І з кожного приводу він ішов скаржитися мамі, яка не забувала стукати моєму батькові:

Наш мотоцикл крутіший від вашого "Москвича-комбі"

— Ваш Андрій знову тероризує нашого Дімочку!

Тато приходив додому і вивертав до мене кожуха. Сеансу виховання сяк-так вистачало до наступного дня.

Якось зайшло про дідусів. Його дідусь воював, а мій за станом здоров"я відкосив. Його ходив на своїх, а мій був паралізований і прикутий до ліжка. Діма явно перемагав, і я викотив важку артилерію:

— Усе одно твій дідусь помре! — Діма скривився. — І бабуся! — перша сльоза. — І тато! — плач. — І мама! — істерика. — І ти помреш! Ти також помреш! — Діма побіг до мами і знову все розповів.

Увечері я почув, як мій батько сказав матері:

— Дивні ці Фурмани. Досі не розповіли Дімі про смерть. А наше чудо його цим знову до сліз довело.

Мама зітхнула:

— Але ж ти його не сваритимеш? Правда ж, Володю?

Зараз ви читаєте новину «Мій садизм». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі