Субота, 18 серпня 2012 07:38

В кожної людини має бути 5 різних парфумів
5

Фото: Фото надані Богданом Зубченком

"В кожної людини має бути 5 ароматів на різні випадки життя. Їх слід міняти в залежності від того, чи займаєтеся і куди плануєте йти", - сказав парфумер Богдан Зубченко кореспонденту Gazeta.ua.

"Перший аромат — для роботи. Він презентує нас як працівника. Цей аромат повинен бути полікоректним, щоб не нав'язувати іншим свою присутність. Він має бути стриманим і і елегантним. Для роботи підійдуть запахи із свіжими, шипровими чи лісовими нотами. Вони дарують відчуття свіжості і не перевантажують.

Для ранкової пробіжки і занять у спортзалі слід обирати туалетні води із легкими трав'янистими нотами. Знаю багатьох чоловіків, які користуються парфумами, коли йдуть у спортзал. Так вони почуваються впевненішими. Багато парфумів наносити не треба, бо під час занять спортом тіло розігрівається і аромат сильніше випаровується.

Аромат із чуттєвими, оксамитовими нотами підійде для виходу в світ і для побачень. Якщо йдете в театр, парфуми слід наносити в невеликій кількості, щоб оточуючі сприймали виставу, а не лише запах ваших парфумів. Коли йдете на побачення, можна використати більшу кількість.

Четвертий аромат має бути екстравагантним. Ним раджу користуватися, коли хочете показати себе особистістю, яка легко може вийти за рамки звичного. Для таких випадків підійдуть парфуми із  незвичним ароматом і цікавими акцентами.

Аромат для себе — останній у списку ароматів, які треба мати на туалетному столику. Слід підбирати такі, які дають відчуття радості, спокою і комфорту. Ними варто користуватися тоді, коли плануєте почитати улюблену книжку, переглянути фільм чи послухати музику.

 

Зараз ви читаєте новину «В кожної людини має бути 5 різних парфумів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 190
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути