Для живлення волосся, м'якості, еластичності та шовковистості, використовують олії.
Цей живильний компонент складається з рослинних жирів, розповіла лікарка-трихолог Лариса Пономаренко в Instagram.
Водночас вони не завжди бувають корисними й не всім підходять. Після використання деяких олій волосся стає жирним або, навпаки, з'являється сухість.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блонд - наймодніше фарбування сезону: як зберегти колір
Олії з супермаркету, наприклад, призначені для їжі, а не для нанесення на волосся, як дехто робить. Саме після них його неможливо відмити. Олії для волосся мають гідролізовану форму, що дає змогу обволікати волосся, водночас не залишаючи жирності на поверхні.
Соняшникову олію, за словами фахівчині, не можна використовувати ні для волосся, ні для шкіри, тому що вона дуже сушить.
Реп'яховою олією також не варто зловживати. Є міф, що саме від неї добре росте волосся, але це не так.
Кокосова олія погано впливає на сухе волосся. Тверді олії, як-от кокосова, макадамі, ши, добре закривають кутикулу волоса, але дають анітрохи вологи. Волосся стає ламким.
Олія авокадо, оливкова, марули, льону, аргани - найцінніші для волосся. Продукція з цими компонентами гарантує прекрасний результат. Водночас усе залежить від виробника та індивідуального типу волосся.
Серйозні хвороби, вік і стрес можуть спричинити випадіння волосся. Утім, можна домогтися того, щоб воно росло й було густим не лише влітку, як це переважно буває. Експертка порадила, як зробити волосся довгим і здоровим. За її словами, у цьому випадку треба зосередитися на організмі загалом, а не лише його частині.
Коментарі