Парфумів жіночих і чоловічих не буває - вважає парфумер Ксандра Осініна. "Часто чоловіки носять жіночі, а дівчата – чоловічі, це абсолютно нормально. Поділ на жіночі і чоловічі аромати - більше маркетинговий хід. Для людей свідомих, мені здається, це не має значення. Важливо, чи тобі подобається аромат", - зазначила вона в інтерв'ю журналу "Країна".
"На шкірі чоловіка і жінки той самий аромат розкривається по-різному. На чоловічому тілі в парфумах, навіть квіткових, посилюються мускусні, амброві, деревинні, смоляні нотки – вони піднімаються вгору і їх чутно краще. На жіночій шкірі навпаки – активнішими стають, виходять наперед більш тендітні, фруктові і квіткові ноти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали б'юті-лайфхаки, які знадобляться кожній жінці
Та сама людина в різному стані, різному настрої, в різний день, в різну погоду вибере різні аромати. Раніше, коли парфуми були рідкістю, коли їх діставали звідкись і тремтячими руками відкривали коробочку, всі мліли перед французькими парфумами. Зараз це смішно звучить, тому що французьких парфумів дуже багато – дешевих і дорогих. Італійські, до речі, мені більш подобаються. Характер інший. Італійці більш темпераментні, провокативні. У французів парфумерія зазвичай більш костюмна", - ділиться спостереженнями Ксандра.
Інтерв'ю з Ксандрою Осініною читайте в журналі "Країна".
У Туреччині в стародавньому місті Пергамі на розкопках виявили флакон із залишками парфумерного масла.
Його виготовили близько 2500 років тому, повідомляє Daily Sabah.
Знахідку зробили в Нижньому місті. Там мешкали пересічні городяни. Еліта жила в Верхньому місті.
Флакон містив залишки парфумерного масла під назвою "арибаллос". Поряд з ним знайшли фібулу - застібку для одягу. Вона датована тим же періодом, що і флакон з маслом. Дослідження показало, що ця фібула була предметом розкоші.
Коментарі