Ексклюзиви
Четвер, 15 березня 2012 18:25

Через магнітні бурі зросте кількість сімейних скандалів

Через магнітні бурі зросте кількість сімейних скандалів

Київський астроном 46-річна Ірина Ніколайчук радить спостерігати за станом свого організму з 13 по 29 березня. Саме у цей час на Землі вируватимуть найпотужніші за останні 10 років магнітні бурі.

"Щомісяця буває 1-3 магнітні бурі. На березень припало 8. Чотири ми вже перенесли", - каже Ірина Миколаївна.

Магнітні бурі повторяться 15, 22, 25 і 29 березня. Їх пік припадає на ранок з 10 по 11 год.

"Причина магнітних бурь — два потужних спалахи на Сонці. Ці магнітні бурі назвали ще й найдовшими. Вони почалися у січні, коли стався перший викид плазми. Сонячні спалахи подібні до ядерних вибухів, рухається до Землі кількома частинами. Перша досягає нашої планети через день".

Другий спалах на Сонці відбувся у ніч на 8 березня.

"Заряджені частинки продовжують бомбардувати Землю. Їхня швидкість становить близько 1,2 тисячі кілометрів на секунду. Коли вдаряються об магнітне поле Землі, стаються магнітні бурі. Пік активності припаде на цей тиждень. У багатьох людей тріщатиме голова, скакатиме тиск", - застерігає астроном.

Наслідки сильної магнітної бурі відчуваються кілька днів.

"У такий період зростає кількість сімейних скандалів, розлучень, грабежів, убивств. Треба остерігатися ділянок на дорогах, де під землею тече вода та будівель з підземеллями й погребами. Це місця високої активності магнітного поля", - зазначила Ніколайчук.

Зараз ви читаєте новину «Через магнітні бурі зросте кількість сімейних скандалів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі